تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 31. مرداد 1400 - 10:36   |   کد مطلب: 35593
ورود دانش آموزان به سومین سال تحصیلی به صورت مجازی؛
زنگ مدارس در کشور همچنان خاموش ماند
باید دید در سال جدید و وزیر آموزش و پرورش باغگلی که نقد و انتقادات زیادی به آن وارد شده می تواند نگاهی تحولی به آموزش و پرورش داشته باشد و باری از مشکلات دانش آموزان در سال تحصیلی جدید بردارند یا نه ؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، مهرماه ۱۴۰۰ برای سومین سال پی در پی دانش آموزان مجبور هستند به علت شیوع کووید ۱۹ همچنان به صورت مجازی آموزش ها را ببینند کلاس هایی که اما و اگرهای زیادی دارند و از کیفیت لازم و زیر ساخت های کافی در کشور برخوردار نیستند.

در همین ۲ سال دانش آموزان زیادی را دیدیم که ترک تحصیل کردند و پویش ها و کمک همنوعان شاید توانست چاره درد بسیاری از بی بضاعتان باشد اما جوابگوی همه نبود و از طرفی هم وزارت آموزش و پرورش توانایی اهدای تبلت و گوشی اندروید به دانش آموزان را نداشت.

محمد پور داوود مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری کلاسها به صورت مجازی در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: تضمین سلامت دانش آموزان در شرایط فعلی کرونا و آماده نبودن تمام و کمال زیر ساخت های بهداشتی باعث شد کلاس های حضوری به تعویق بیافتد.

وی افزود: استان همدان نیز مانند سایر استانها منتظر ابلاغ کشوری و دستور سازمانی هستیم تا بتوانیم کلاسها را حضوری برگزار کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش با اشاره به واکسیناسیون دبیران گفت: خوشبختانه طرح واکسیناسیون معلمان بسیار خوب انجام شد و کمتر معلمی را می توان یافت در استان که واکسن دریافت نکرده باشد.

وی تاکید کرد: سلامت معلمان و دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

حالاباید دید در سال جدید و وزیر آموزش و پرورشی تعیین شده می تواند نگاهی تحولی به آموزش و پرورش داشته باشد و باری از مشکلات دانش آموزان در سال تحصیلی جدید بردارند یا نه ؟

باید بدانیم لازمه آموزش مجازی داشتن زیر ساخت های لازم برای خانواده هاست حالا باید دید وزیر جدید چه برنامه ای برای آموزش مجازی دانش آموزان دارد ؟

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت