تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 31. مرداد 1400 - 10:41   |   کد مطلب: 35594
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس:
در صورت انتقال آب کبودراهنگ به همدان استعفا می دهم
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در اعتراض به انتقال آب از چاه های منطقه کبودراهنگ به همدان خواستار اختصاص دو حلقه از چاه های حفاری شده به خود کبودراهنگ شده‌ و تهدید به استعفا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، عصر روز گذشته خبرها و کلیپ هایی از فتح الله توسلی نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد که گلایه مندی شدید نماینده مردم از حرکت مسئولین استانی در خصوص انتقال آب کبودراهنگ به مرکز استان را به همراه داشت.

توسلی در این کلیپ با اشاره به مشکلات موجود آب در دشت ممنوعه کبودراهنگ و آسیب های نیروگاه شهید مفتح افزود: در حالی که تعداد زیادی از روستاهای کبودراهنگ با تانکر آبرسانی می شود وتا وقتی که آب شرب منطقه کبودراهنگ تامین نشود کسی حق ندارد آب این منطقه را به استان انتقال دهد.

وی با توجه به تعهد به حفظ منافع مردم بهار و کبودراهنگ به عنوان نماینده مجلس گفت:باید منافع مردم مظلوم منطقه حفظ شود و اگر به خواسته های به حق مردم توجه نشود از سمت نمایندگی خود استعفا می دهم.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس در انتها با ابراز گلایه مندی شدید از حرکت برخی مسئولان استانی خاطر نشان کرد: بنده از طریق رسانه ها متوجه شدم که نماینده محترم همدان به همراه مسئولین آبفای استان تشریف بردن و استارت این کار در روستای خالق وردی زده شده که بنده تاکید می کنم تا آب منطقه کبودراهنگ تامین نشود کسی حق انتقال آب به مرکز استان را ندارد و در صورت انجام این کار بنده از مسئولیت خود استعفا خواهم داد.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت