تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 2. شهريور 1400 - 8:38   |   کد مطلب: 35603
فرمانده سپاه کبودراهنگ گفت:ضمن تشکر از زحمات و همکاری بهداشت و درمان شهرستان در اجرای طرح شهید سلیمانی (طرح مبارزه با کرونا) برای پیمودن این مسیر دشوار بار دیگر آمادگی همه جانبه خود را اعلام می‌داریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ با صدور پیامی فرا رسیدن روز پزشک را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: فرا رسیدن اول شهریورماه، زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم برای یادآوری جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان است تا تلاش‌های ارزنده آنها مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد.

این پیام می‌افزاید: بدون تردید حضور حماسی پزشکان ایران اسلامی در سال‌های دفاع مقدس فصل درخشانی است، اما جانفشانی جامعه پزشکی کشورمان در مواجهه با شیوع پاندمی کرونا فصل جدیدی از فداکاری را در ایران اسلامی گشوده است، بی‌شک نقش بی‌بدیل پزشکان در تامین سلامت غیر قابل انکار بوده و دفاع آنان در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا به همگان ثابت کرد که از دست دادن هر یک از این عزیزان چه خسارت جبران ناپذیری به جامعه محسوب می‌شود.

در این پیام آمده است: پزشکان زحمتکش شبانه روز در تلاش هستند تا رنج و تلخی بیماری‌ها را به شیرینی بهبودی بدل کرده و سلامت دردمندان را به آنان برگردانند و از این نظر عملشان عملی مقدس است. اینجانب ضمن تشکر از زحمات و همکاری بهداشت و درمان شهرستان در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی (طرح مبارزه با ویروس منحوس کرونا و واکسیناسیون سراسری) برای پیمودن این مسیر دشوار بار دیگر آمادگی همه جانبه خود را در جهت سلامت مردم عزیز شهرستان اعلام می‌دارد و در پایان روز پزشک را به تمامی پزشکان فرزانه و جامعه پزشکی تلاش‌گر شهرستان تبریک و تهنیت گفته و برای همه آنان از درگاه حضرت احدیت آرزوی سلامتی و توفیق خدمت به مردم را خواستارم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت