تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 17. شهريور 1400 - 11:29   |   کد مطلب: 35684
«بازی با گوشی به اندازه» با تصاویر جالب به کودکان کمک می‌کند تا با جایگزین کردن فعالیت‌های جالب و لذت‌بخش زمان استفاده از ابزارهایی مانند گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر را محدود کند، به دنیای واقعی برگردد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، «بازی با گوشی به اندازه» جلد پانزدهم از مجموعه‌ «من و اژدها» اثر استیو هرمن با ترجمه‌ اکرم کرمی در نوبت اول چاپ منتشر شد.

اتفاقات و تغیرات چند سال اخیر باعث شده کودکان و والدین‌شان مسائل جدیدی را تجربه کنند، تجربه‌هایی که گاه از آنها بهره می‌برند و گاه زیان می‌بینند.

غرق شدن در دنیای تکنولوژی یکی از معضلاتی است که این روزها دامن‌گیر کودکان هم شده است. این کتاب با تصاویر جالب و سرگرم‌کننده به کودکان کمک می‌کند تا با جایگزین کردن فعالیت‌های جالب و لذت‌بخش زمان استفاده از ابزارهایی مانند گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر را محدود کند، به دنیای واقعی برگردد و زندگی متعادل و سالم‌تری را نجربه کند.

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی قبلا ۱۴ جلد دیگر این مجموعه رابا عناوینی چون: کنترل خشم، دست شویی رفتن، زندگی در لحظه، ورزش یوگا، قلدرهای مدرسه و جشن تولد با تصویرگری های جذاب و رنگی در نوبت اول چاپ منتشر کرده است.

«بازی با گوشی به اندازه» با قیمت ۳۰۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت