تازه ترین مطالب

تاریخ : 20. شهريور 1400 - 10:28   |   کد مطلب: 35690
شماری از شرکت‌های بزرگ فناوری کشورهای جهان تازه‌ترین و پیشرفته‌ترین دستاوردهای خود را در عرصه‌های مختلف فنی و علمی مرتبط با شبکه، فضای مجازی و خودروهای هوشمند در همایش جهانی اینترنت در چین به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از سی‌جی‌تی‌ان، ژائو زلیانگ (Zhao Zeliang)، مدیرکل دفتر امنیت سایبری در اداره فضای مجازی چین در کنفرانس مطبوعاتی در پکن گفت: قرار است نشست جهانی «ووجن» در سال ۲۰۲۱، یکی از بالاترین گردهمایی‌های فناوری در چین، از ۲۶ تا ۲۸ سپتامبر ( ۴ تا ۶ مهرماه) در شهر «ووجن» در استان «جه جیانگ» در شرق چین برگزار شود.

مدیرکل دفتر امنیت سایبری در اداره فضایمجازی چین گفت: این اجلاس به صورت آنلاین با موضوع «به سوی عصر جدید تمدن دیجیتال - ایجاد جامعه‌ای با آینده مشترک در فضای مجازی» برگزار می‌شود.

حدود ۲۰۰۰ شرکت کننده در این اجلاس بین المللی از جمله نمایندگان دولت‌های داخلی و خارجی، سازمان‌های بین المللی، آژانس‌های صنعتی، شرکت‌های فناوری جهانی، اتاق‌های فکر دانشگاه و موسسات تحقیقاتی بینش خود را تبادل خواهند کرد.

در این اجلاس بیش از ۳۰۰ شرکت فناوری برتر جذب شدند تا آخرین فناوری‌های هوشمند و محصولات فناوری خود را که شیوه زندگی و کار مردم را در جنبه‌های مختلف تغییر داده است، به نمایش بگذارند.

کنفرانس جهانی اینترنت، اجلاس «سران ووجن» نیز خوانده می‌شود.

انتهای پیام/ ص

دیدگاه شما

مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت
سایت رهبر معظم انقلاب