تازه ترین مطالب

تاریخ : 2. بهمن 1400 - 8:21   |   کد مطلب: 35952
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ :
اجرای بیش از ۳۰ عنوان برنامه در هفته گرامیداشت مقام زن
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ از اجرای بیش‌ از ۳۰ عنوان برنامه در هفته گرامیداشت مقام زن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، سیده سمیه جعفری مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ در نشست خبری اصحاب رسانه با اشاره به جایگاه زنان در جامعه اظهار کرد: زنان زیباترین واژه آفرینش و موثرترین عامل تربیت و سلامت روحی روانی فرزندان و همسران در جامعه هستند.

وی با تاکید بر وظیفه زنان در تحکیم بنیان خانواده افزود: توجه و نگاه سازمان ها و نهادهای مختلف به  نقش زنان در جامعه اسلامی باعث استحکام و پایداری خانواده های ایرانی می شود.

جعفری اضافه کرد: نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس انکار ناپذیر  است و حضور آن ها در میدان های اجتماعی نقش سازنده ای در ارتقای معنویات جامعه ایفا می کند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های هفته گرامیداشت زن افزود: در اولین روز از هفته گرامیداشت زن  جمعی از بانوان شاخص و موفق شهرستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دیدار خواهند داشت.

جعفری از اجرای دو برنامه شهرستانی در هفته زن خبرداد و اضافه کرد: برگزاری جشن بزرگ ازدواج و میلاد حضرت زهرا (س) و اختصاص یکی از خطبه های نماز جمعه به ولایت اجتماعی زنان و همچنین قرائت بیانیه در نماز جمعه از مهم ترین برنامه های هفته زن خواهدبود.

 سمیه جعفری با اشاره به دیگر برنامه های هفته گرامیداشت مقام زن عنوان کرد: با هم افزایی و همکاری بسیج جامعه زنان شهرستان وحوزه های مقاومت خواهر و برادر واقشار بسیج و متخصصین ادارات بیش از ۳۰ عنوان برنامه اجرا می شود.

وی در خصوص برنامه های شاخص در هفته گرامیداشت زن گفت:برگزاری سلسله نشست های ولایت اجتماعی زن،اجرای کارگاه های افزایش مهارت زندگی برای زوج های جوان،تقدیر از مادران شاغل در ادارات دارای ۳ فرزند،اجرای مسابقات کتاب خوانی ،ورزشی،فرهنگی و دلنوشته وخطبه فدکیه از اهم برنامه های این هفته هستند.

مسئول بسیج جامعه زنان در انتها با اشاره به دیگر برنامه های هفته زن خاطرنشان کرد:تهیه و توزیع هشت جهیزیه و اهدا به زوج های جوان،توزیع بسته های معیشتی،سرکشی و دیدار با خانواده های شهدا و مادران و همسران شهداو تجلیل از الگوهای موفق بانوان در سطح شهرستان از برنامه های مهم هفته زن در این شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت