تازه ترین مطالب

تاریخ : 7. بهمن 1400 - 10:08   |   کد مطلب: 35991
فدراسیون فوتبال: به فیفا شکایت کردیم و تا آخر پیگیری می‌کنیم
کارشکنی جدید روس ها علیه ایران؛ این‌بار تیم ملی
متأسفانه با وجود تلاش بسیار زیاد مجموعه فدراسیون و تیم ملی باشگاه زنیت همکاری لازم را انجام نداده است، این مسئله در نوع خود عجیب و قابل پیگیری است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،فدراسیون فوتبال به کارشکنی باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ برای سفر سردار آزمون به تهران اعتراض کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، افکار عمومی نسبت به کارشکنی روس ها علیه ایران در بسیاری از زمینه‌های اقتصادی، نظامی و سیاسی حساس شده است و حالا فوتبال هم به این موارد اضافه می‌شود! 

در آستانه بازی سرنوشت ساز تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی مقابل عراق، باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ اجازه خروج از اردوی نیم فصل را به ستاره ایرانی اش نمی داد. گفته می‌شود این رفتار عجیب آن هم در فیفادی رسمی،  ناشی از جدایی سردار و پیوستن به بایر لورکوزن آلمان است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال با اشاره به حضور تماشاگران در دیدار با عراق و نهایی شدن آن، گفت: با مساعدت‌های صورت‌گرفته از سمت دولت، به‌سمتی حرکتی می‌کنیم که جشن صعود به جام جهانی را به‌شکل ملی با حضور تماشاگران و همه علاقه‌مندان انجام دهیم. برنامه‌ریزی‌هایی در ساختار وزارتخانه صورت گرفته است و با پیگیری شخص وزیر ورزش و جوانان که خود از بدنه ورزش هستند، درباره نحوه حضور تماشاگران اطلاع‌رسانی خواهیم کرد، نگاه شخص وزیر ورزش هم در این زمینه بسیار اثرگذار بود.

شریفی درباره وضعیت مهدی طارمی نیز ابراز کرد: مهدی طارمی همچنان در ترکیه است و با هماهنگی صورت‌گرفته به شهر دیگری رفته است تا بتوانیم از آنجا او را با پرواز اختصاصی به تهران بیاوریم. رئیس فدراسیون نیز چند باری با او صحبت کرده است و سعی داریم از تمام ظرفیت استفاده کنیم تا این بازیکن هرچه زودتر به اردوی تیم ملی ملحق شود، در حال تلاش هستیم که پرواز اختصاصی بگیریم، اما با توجه به شرایط جوّی ترکیه هنوز نهایی نشده است، با این حال سعی می‌کنیم حضور طارمی تا امشب نهایی شود.

وی همچنین درباره حضور سردار آزمون در اردوی تیم ملی گفت: حضور سردار آزمون برای فدراسیون فوتبال و تیم ملی بسیار مهم است، چون بازی با عراق می‌تواند صعود تیم ملی را قطعی کند. بازی مقابل عراق در فیفادی برگزار می‌شود، اما متأسفانه با وجود تلاش بسیار زیاد مجموعه فدراسیون و تیم ملی باشگاه زنیت همکاری لازم را انجام نداده است، این مسئله در نوع خود عجیب و قابل پیگیری است و در زمان حاضر آزمون در دبی حضور دارد و ما هم مکاتبات لازم را با فیفا انجام دادیم و خواهان حضور هرچه سریعتر مهاجم تیم ملی در ایران هستیم، این مسئله و عدم همکاری از سوی باشگاه زنیت را با توجه به قرار داشتن در فیفادی به‌شکل جدی تا پایان پیگیری خواهیم کرد.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت