تازه ترین مطالب

تاریخ : 28. ارديبهشت 1401 - 8:38   |   کد مطلب: 36581
یدالله ابراهیم خانی به همراه رئیس تعزیرات و اعضای ستاد تنظیم بازارشهرستان کبودراهنگ صبح امروز با حضور در بازار کبودراهنگ از اصناف و فروشگاه های زنجیره ای این شهرستان بازدید و سرکشی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، یدالله ابراهیم خانی، سرپرست فرماندار کبودراهنگ در بازدید میدانی از اصناف و فروشگاه های زنجیره ای با تاکید بر تشدید برخورد با محتکران و اخلال گران در تامین و توزیع کالاهای اساسی، از همکاری مردم، کسبه و اصناف با دولت سیزدهم دراجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها قدردانی کرد.

ابراهیم خانی افزود: نظارت و کنترل در این زمینه وجود دارد و به طور حتم با محتکران و کسانی که خیر مردم را نمی‌خواهند، حتما برابر قانون با شدت بیشتر برخورد می‌شود؛ باور ما این است با توجه به بازدید امروز و آماری که داریم، هیچ محدودیتی در بازار نداریم.

وی در انتها خاطر نشان کرد: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت