تازه ترین مطالب

تاریخ : 28. ارديبهشت 1401 - 9:00   |   کد مطلب: 36583
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ :
چشم انداز روشن پیش روی ورزش کبودراهنگ
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ از چشم انداز روشن پیش روی ورزش این شهرستان خبر داد.

حسین قراگوزلو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کورنگ نیوز  با اشاره به توسعه سرانه ورزش در این شهرستان اظهارکرد:سرانه ورزشی  شهرستان در حال حاضر ۵۵ سانتیمتر می باشد که با تکمیل پروژه های نیمه تمام رشد قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

وی از افتتاح چندین پروژه عمرانی در سطح شهرستان خبر داد و افزود:افتتاح زمین چمن مصنوعی علیصدر و اکنلو،پیشرفت ۶۰ درصدی زمین چمن روستای اوزون دره و ایده لو،کلنگ زنی احداث ۶ باب زمین چمن مصنوعی در روستاهای آبمشکین،بشیک تپه،بابان،دستجرد،قهورد علیا، شهر گل تپه از پروژه های مهم در دست اقدام است

قراگوزلو اضافه کرد:افتتاح زمین ساحلی کوریجان به عنوان اولین زمین ساحلی شهرستان،افتتاح خانه جوانان شهرستان کبودراهنگ،تجهیز ۵ خانه ورزش روستایی و 
افتتاح بزرگ ترین خانه ورزش روستایی استان همدان در روستای چالو به همت پرویز پرستویی هنرمند شاخص کشوری از پروژه های بهره برداری شده این شهرستان است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ با اشاره به ظرفیت های ورزش قهرمانی در این شهرستان گفت:کسب عناوین قهرمانی در مسابقات جهانی ،آسیایی و کشوری در رشته های کاراته،کبدی،بدنسازی،روستایی عشایری و قوی ترین مردان حکایت از پتانسیل های ورزش این شهرستان دارد.

وی  با اشاره به رشد کم سابقه اعتبارات عمرانی ورزش در این شهرستان بیان کرد: رشد کم سابقه اعتبارات عمرانی و ورزش با حمایت مسئولین شهرستان و تعمیر اماکن و نوسازی ۱۰ مکان ورزشی در سال گذشته حکایت از رشد اعتبارات ورزشی اين شهرستان داشته است.

قراگوزلو در انتها در خصوص برگزاری ۳۰۰ عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در اين شهرستان خاطر نشان کرد:  بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی در قالب فعالیت ۳۶ هیئت ورزشی و ۱۱ سازمان و موسسه مردم نهاد برگزاری شده است.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت