تازه ترین مطالب

تاریخ : 1. خرداد 1401 - 8:59   |   کد مطلب: 36594
جانشین انتظامی استان همدان از کشف ۵۰ تن نهاده های دامی خارج از شبکه به ارزش ۶ میلیارد ریال در شهرستان کبودراهنگ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ "رضا زارعی" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق کالا و در پی کسب خبری مبنی بر فروش خارج از شبکه کالاهای اساسی و مصرفی در شهرستان کبودرآهنگ، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان کبودرآهنگ پس از اطمینان از صحت موضوع در بازرسی از انبار یاد شده در یکی از روستاهای شهرستان ۵۰ تن نهاده دامی سویا خارج از شبکه را کشف کردند.

جانشین انتظامی استان همدان بیان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۶ میلیارد ریال برآورد کرده اند که یک متهم در این خصوص تشکیل و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ زارعی با بیان این که عملیات های ضربتی پلیس در مبارزه و مقابله با قاچاق کالا با جدیت و قاطعیت در دستور کار قرار دارد از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه خبری مبنی بر احتکار و نگهداری یا توزیع کالای خارج از شبکه ، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت