تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. ارديبهشت 1392 - 13:18   |   کد مطلب: 5495
سرپرست هیئت کاراته همدان:
مدرسه کاراته را در همدان فعال می‌‌کنیم
سرپرست هیئت کاراته همدان گفت: به دنبال ایجاد مدرسه کاراته در همدان هستیم.

محمد زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس همدان درباره برنامه‌های هیئت کاراته همدان در سال 92 اظهار داشت: در بهمن ماه سال 91 با توجه به استعفای هاشم زرین‌قلم از ریاست هیئت کاراته همدان، سرپرستی این هیئت به بنده واگذار شد.

وی در ادامه افزود: در نخستین اقدام باید تکلیف رییس هیئت و انتخابات آن مشخص می‌شد که چندی قبل ثبت ‌نام و اطلاع‌رسانی صورت گرفت اما کسی در این انتخابات ثبت نام نکرد و بنده تک‌کاندیدای هیئت کاراته همدان هستم.

سرپرست هیئت کاراته همدان درباره زمان برگزاری این انتخابات بیان کرد: با ادراه ورزش و جوانان همدان و فدراسیون کاراته صحبت‌های لازم صورت گرفته که به احتمال قوی 28 تا 30 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت‌های خود در مدت سرپرستی هیئت کاراته همدان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس همدان گفت: کلاس استاژ داوری را با شرکت 70 نفر و مدرسی آقای کرمانی و خانم سپاهی برگزار کردیم.

زنگنه تأکید کرد: در نخستین اقدام صورت گرفته سعی شد ساختار عمرانی، بخش اداری و دکوراسیون داخلی هیئت اصلاح شود همچنین چندین مورد جلسات متعدد با کمیته‌ها را برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه تاتمی برای خانه کاراته به کمک اداره ورزش و جوانان خریداری شد اظهار کرد: تقویم سال 92 فعلاً نهایی نشده و سعی می‌کنیم تا آخر هفته این کار را انجام دهیم.

زنگنه با اشاره به فعالیت هیئت‌های شهرستانی گفت: کبودراهنگ، ملایر، نهاوند، تویسرکان، بهار و اسدآباد از هیئت‌های فعال شهرستانی هستند.

وی با بیان اینکه 37 مربی در همدان داریم اظهار کرد: با نصب بنر و توزیع بروشور در سطح همدان قصد استعدادیابی و جذب جوانان را در هیئت کاراته همدان داریم.

زنگنه با بیان اینکه بانوان همدان علاقه زیادی به ورزش کاراته دارند، ابراز داشت: برگزاری لیگ کاراته بانوان نقش مهمی در استعدادیابی و نخبه‌پروری ایفا می‌کند.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب