تازه ترین مطالب

تاریخ : 14. آذر 1395 - 8:41   |   کد مطلب: 23803
آمریکا با تحریم های داماتو نه تنها بر تعهدات خود پایبند نماند بلکه بر کشور ایران و کشورهای هم عهد با خود در موضوع برجام دهن کجی کرد؛ البته این عدم تمکین به قوانین وضع شده از خلقیات همیشگی شیطان اکبر یعنی آمریکا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالحسین(ع)استان همدان، به نقل از نافع؛ با نمونه داستان برجام در تاریخ اسلام مواجه بوده ایم، آن هایی که نقش ابوموسی اشعری را در این معامله بازی کردند؛ ساده لوحانه وعده های تو خالی آمریکا و لبخند های آنها را باور کردند و آنهایی که نقش اشعس بن قیس کندی را عامدانه و خائنانه بازی کردند؛ خیانت بزرگی را بر این ملت و انقلاب وارد کردند که تاریخ در رابطه با خیانت های آنها حرفهای زیادی را عنوان خواهد کرد.

امروز دیگر مشخص شد که ما دلواپسان، نگران چه روزی و چه خیانتی بودیم، ما دلواپس انقلاب و منافع ملی و عزت و اقتدار این مملکت و ملت بودیم و هستیم... هرچند ما به شما چندین بار گوشزد کرده بودیم، اما کجاست گوش شنوا؟!

تفاوت لبخند شما و آمریکا در این بود که لبخند شما محبت و دوستی و ایجاد رابطه را منعکس می کرد در صورتی که طرف مقابل تا بنا گوش به شما لبخند می زد تا دندان های محکمش را نشانتان بدهد دریغا که فکر می کردید آن ها نیز  ارادتشان و محبتشان را به شما نشان می دهند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنشی به تحریم های 10 ساله داماتو توسط آمریکا  عنوان کرده بود که این کار آمریکا لگد زدن به برجام است... بله کاملا درست است و برای ما از قبل روشن بود، ما این را می دانستیم که دشمن خود را آماده لگد زدن کرده است.

ما ملت انقلابی حتی آن روز که چشمانتان را بسته و درب گوش هایتان را قفل زده بودید و صدای هدایت امام تان را نمی شنیدید به دشمن اعتماد نکرده و هیچ وقت هم نخواهیم کرد.

صدای نصایح پدرانه حضرت امام خامنه ای هنوز در گوش هایمان طنین انداز است که فرمودند: "من به این مذاکرات خوشبین نیستم، طرف مقابل شما بدعهد است و آن زمان که به منافع خود دست یافت به هیچ گونه تعهدی پایبند نخواهد ماند"، اما گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنکه البته جایی نرسد فریادست!

حال امید آن را داریم که از خواب غفلت بیدار شوید و از تجربه تلخ برجام عبرت بگیرید و موضعی قاطع و انقلابی گرفته و سیلی محکمی بر دهان دشمن بزنید.

آمریکای دوران اوباما که از اول هم او- با -ما نبود با آمریکای دوران ترامپ هیچ تفاوتی نخواهد کرد و آمریکا همیشه برایمان دشمن خواهد بود.

راه علاج کشور نگاه به دورن و تکیه بر توان داخلی است؛ امیدواریم بعد از آنکه هشدار هایمان را نسبت به برجام نادیده گرفتید راهکار های امروزمان را به کار گیرید.

راه برون رفت از این وضعیت در صنعت هسته ای از سر گیری فوری راکتور آب سنگین اراک و مراکز نطنز و فردو است وپیش روی تا مرز غنی سازی 99 درصدی بدون پذیرش هیچ گونه نظارت و بازرسی است.

 در حوزه اقتصاد، عزم و اراده جدی در تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه به توان داخلی و نگاه به درون و بازگشایی کارخانه‌جات تولیدی تعطیل و شهرک های صنعتی تعطیل در کشور است.

 در حوزه دادرسی و قضایی بر خورد سریع و قاطع با اشد مجازات برای اختلاس گران و نجومی بگیران و پاکسازی ارگان های دولتی و اجرایی کشور  با حکم انفصال از خدمت از چنین افرادی و فعال تر کردن سیستم بازرسی کشور در رابطه با جلوگیری از قاچاق کالا و ارز است.

و در آخر، پیگیری وضعیت محرومان و پابرهنگان و کارتن خواب هایی که شب ها با شکم های گرسنه سر به روی زمین های سرد و سفت می گذارند تا مسئولیتشان در تخت های نرم و گرم با شکم های تا حنجره پر خواب های خوش ببینند و آب در دلشان تکان نخورد.

رفع مشکل محرومان و مستضعفان، اصلی ترین هدف و آرمان انقلاب بوده و هست؛ باشد که با این عمل آمریکا در نقض صریح برجام "عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد" و به مسیر اصلی و صحیح در اداره و مدیریت کشور باز گردیم.

ان شاءا... خداوند متعال این کلام ما را در وجود مسئولان تاثیرگذار و نافذ قرار دهد.

((والعاقبه للمتقین))

 

صادق محمدی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان