پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).

تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. دى 1396 - 11:01   |   کد مطلب: 26712
توضیحاتی درباره پیام جناب آقای پورمختار نماینده محترم شهرستانهای بهاروکبودراهنگ
نامه سرگشاده حسین توسلی در پاسخ به خط و نشان پورمختار برای وی
در روزهای اخیر در کانال شخصی پورمختار خطاب به فتح الله (حسین) توسلی، دیپلمات کبودراهنگی و رقیب انتخاباتی وی در دوره سابق، مطالبی درج شد که موجب واکنش این فعال سیاسی شد

به گزارش کورنگ ،حسین توسلی طی یادداشتی به صورت نامه ای سر گشاده در سایت شخصیش پاسخ پورمختار را داه است. در این یادداشت می خوانید:

مقام معظم رهبری:«ازنظر من هیچ کس مصونیت آهنین ندارد.همه درمقابل قانون ومسئولیتهای خودشان پاسخگو هستند وباید پاسخگو باشند.همیشه این ملت نیاز دارد به اینکه مسئولان او پاسخگوی مسئولیتهای بزرگ خودشان درمقابل ملت باشند و روح پرسش ومطالبه گری در مردم وجود داشته باشد.

نظر به اینکه طی روزهای اخیر مطالب ناقصی درخصوص پیام بنده و پاسخ جناب آقای پورمختار نماینده محترم شهرستان دربرخی شبکه ها اجتماعی و برخی سایتها منتشر شده است جهت روشن شدن افکار عمومی و ادای حق مطلب که ظلمی به کسی نشود توضیحاتی را ارائه می نمایم والبته پیشاپیش از اینکه اشتباها دستگاه اکو کاردیوگرافی را بجای دستگاه اکوی قلب دستگاه نوار قلب گفته ام از ایشان پوزش می خواهم:
به درخواست مردم شهرستان کبودراهنگ برای پیگیری مطالبات مردم که یکی از خواسته های حضرت آقا نیز می باشد حدود یکسال پیش اینجانب گروهی در تلگرام با عنوان صدای کورنگ ایجاد نمودم .هدف از ایجاد این گروه ارتباط مردم و مسئولان و افزایش چسبندگی بین مردم و حاکمیت و کاهش نارضایتی عمومی از عملکرد مسئولان و نهایتا تامین منافع ملی کشور و انسجام ملی بوده و هست . این گروه درحال حاضر 15000نفر عضو دارد که بزرگترین گروه استان درشبکه مجازی است . 
از مسئولان محترم درخواست کردیم که با حضور در این گروه ضمن بیان عملکرد خود وزحمات سازمان اداری خودشان به برخی سئوالات مردم و مشکلات موجود جواب دهند .برخی از مسئولان محترم شهرستان نیز با درک اهمیت این موضوع در گروه حاضر شدند و با حضور مردم هر کدام حدود دوساعت پاسخگوی سئوالات مردم بودند و بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت .ازجمله این مسئولان عبارت بودند از: جناب آقایان مهندس شیخی رئیس آبفای شهری کبودراهنگ،جناب آقای همدانی رئیس شرکت برق شهرستان ،جناب آقای پورقاسمی رئیس آبفای روستایی،جناب آقای فعله گری شهردار سابق شیرین سو،جناب آقای موسوی بخشدار محترم شیرین سو ، جناب آقای بلالی شهردار سابق کبودراهنگ ،جناب آقای اسماعیلی رئیس جهاد کشاورزی کبودراهنگ ، جناب آقای نریمانی مدیرعامل نیروگاه شهید مفتح وتعداد دیگری از مسئولان . 
درادامه این دعوتها چند بار از نماینده محترم هم درخواست کردیم که باتوجه به نداشتن دفتر ارتباط مردمی درشهرستان(که روز گذشته گشایش یافت) درگروه حاضر شوند و خدمات و زحمات خود را بیان نمایند وپاسخگوی برخی سئوالات ومشکلات مردم باشند که این اتفاق نیفتاد.
هفته گذشته خبری در کانال جناب آقای پورمختار درج شد که با پیگیری ایشان یک دستگاه اکوکاردیوگرافی برای بیمارستان امام رضا ع کبودراهنگ تصویب شد و به زودی تحویل می شود. اینجانب ضمن تشکر از این اقدام آرزو کردم که کاش با توجه به نیازشهرستان و توقعی که مردم از نماینده دارند یک بیمارستان ساخته می شد یا حداقل یک دستگاه سی تی اسکن تهیه می شد که درحال حاضر یک میلیون دلار ارزش دارد و نیاز شهرستان هم هست. که این مطلب ظاهرا موجب رنجش جناب ایشان را فراهم نمود و با ادبیاتی که به هیچ عنوان شایسته ایشان نبود با بنده برخورد کردند و ضمن تهدید ضمنی مرثیه ای هم برایم سرودند.!
اینجانب با نهایت احترام به ایشان این پاسخ را در گروه صدای کورنگ قراردادم . بدون شک حق مردم است که به هرطریق ممکن و البته با رعایت مقررات کشور نسبت به مسئولان خود نقد منصفانه داشته وازآنها مطالبه نمایند وقطعا نماینده هم جزء مسئولین با مسئولیتی بیشتر است زیرا بطور مستقیم با رای مردم انتخاب شده است.

پاسخ بنده به جناب آقای پورمختار:
بسم الله الرحمن الرحیم 
جناب آقای دکتر پورمختار نماینده محترم شهرستان بهار وکبودراهنگ

باسلام واحترام
ازاینکه صراحتا به مرگ تهدیدم کردید ومرثیه هم برایم خواندید هیچ نمی گویم که جنابعالی به عنوان یک حقوقدانان به بارحقوقی وتبعات این تهدید آگاهید اما
درخصوص این اتهامات و تمسخر جنابعالی لازم میدانم مطالبی را عرض کنم:
بنده فتح الله توسلی هستم با شهرت حسین توسلی ازیکی از محرومترین روستاهای شهرستان واز یکی از محرومترین خانواده ها که حضرت روح الله به بنده عزت داد واکنون با جنابعالی سخن می گویم .
وامیرحسین یکی ازادمینها وازدوستان بنده است.
۱.تمسخر افراد آن هم یک برادر دینی ازسوی کسی که درکسوت نماینده مردم است ؛کاری بسیار زشت ومذموم است که خداوند متعال فرمود:لایسخر قوم من قوم ...‌ هرکس مومنان را مسخره کند یا با القاب زشت ازآنها یادکند درزمره ستمکاران محسوب می شود
۴۰ سال است که به برکت انقلاب خان وخا ن زادگی ازبین رفته واکنون دوباره اززبان شما این واژه زنده می شود .بنده البته افتخارم این بوده وهست که رعیت بودم ورعیت زاده ام از جمع کوخ نشینان.
۲.گفته ایدکه بنده در وزارت نشسته ام و سفرهای مجانی باحقوق دلاری می روم . البته مدتهاست درماموریتهای خارجی بجای دلار یورو می پردازند اماواقعا درک یک نماینده مجلس این است؟ کارکنان وزارت خارجه کارشان مشخص است و سفرشان ماموریت اداری است و مجانی نیست مانندسفرهایی که بقیه مسئولین محترم از جمله جناب ایشان تشریف می برند.بنده به صفت حقیقی وبه عنوان یک شهروند اهل کبودراهنگ با شما سخن گفتم و ابدا به شغل بنده ارتباطی ندارد والبته ما همین دو روز پیش یکی ازهمین دیپلماتها را که سالها با درد جانبازی زیسته بود تشییع کردیم .وزارت خارجه مملو از ایثارگران و رزمندگان است . بنده چندین سال از سخت ترین والبته بهترین روزهای زندگیم را در لبنان وعراق وکنارمقاومت صرف کردم و با یک دیپلمات انقلابی مثل شهید رکن ابادی همکاری کردم .
۳- فرموده اند که به دفترایشان تشریف ببرم تا با واقعیات آشنا شوم .بنده عرض میکنم شما هم قدم رنجه فرماییدبه روستاهایی که رای گرفتید تشریف ببریدتا با واقعیات اشنا شوید یا درهمین گروه ۱۵۰۰۰نفری باشید تا بدانید چه خبراست
۴.فرمو ده اند که بنده وقت خود را درطول روز درتلگرام می گذرانم .این نیز تهمت دیگری است چون مردمی که درگروه هستندشاهدند که بنده صرفا درشبها وایام غیرساعت اداری فعال هستم وادمینها درطول روز زحمت می کشند
۵.فرموده اند اگربیکارهستم دردفترایشان درکورنگ مستقر شوم .کاش ادرس این دفتر را می دادند تا مردمی که سالهاست دنبال ایشان می گردند مراجعه کنند
۶. تهمت اپوزیسیون را به بنده بسته اند که این هم اتهام بزرگی است؛ بنده افتخارم این است که سرباز ولایتم و یکی ازمطالبات اصلی ایشان پیگیری حقوق مردمی است که شما با صدها وعده وعید عمل شده ونشده ازانها رای گرفته اید و اکنون درپیچ وخم زندگی گرفتارند .تاکنون به احدی دراین گروه توهین نشده ونخواهدشد و بنده را با این عبارات نترسانید جناب اقای پورمختار. جنابعالی مثل هرمسئول دیگری موظف به پاسخگویی به مردم هستید .
جنابعالی سالهاست که بدترین عبارتها را برای دولتمردان بکاربردید وبنده درطول یکسال گذشته درگروهی که دوبرابر کانال جنابعالی عضو دارد نه به مسئولی توهین کرده ام ونه اجازه توهین داده ام .پیشنهاد می کنم بجای کانال یک طرفه گروهی ایجادکنید درتلگرام تا تفاوت این دو را متوجه شوید
۷. بنده امیدوارم جنابعالی با درنظرداشتن خداوندمتعال ونه قدرتی که مردم به شما د اده اند ازبنده دردادگاه شکایت کنید تا درمحضر دادگاه حرفهایم را بیان کنم .اما محضر عدل الهی بسیار عادل تر است که او احکم الحاکمین است.ضمنا بنده جنابعالی را به یک مناظره حقیقی با حضورمردم شهرستان یا درهمین گروه که بزرگترین گروه استان درشبکه مجازی است دعوت می کنم.
برای جناب اقای پورمختار آرزوی توفیق و سلامتی داریم و البته لازم می دانم از اینکه اشتباها دستگاه اکوگاردیوگرافی قلب را دستگاه نوارقلب گفته بودم از ایشان عذر خواهی کنم.
فتح الله توسلی کوچک مردم ،
ضمنا متن کامل پیام جناب آقای دکتر پورمختار نماینده محترم شهرستان به نقل از کانال اطلاع رسانی ایشان تقدیم می گردد:
********************************************************
مطلب جناب آقای دکتر پورمختار
مرثیه ای برای جناب فتح الله خان
جناب فتح الله توسلی که بااسم مستعار امیرحسین نیزگروه صدای کورنگ را اداره می فرمایید:
شمامصداق کسی هستی که کنارگود نشسته و می گوید لنگش کن
دروزارت خارجه نشستی وبه سفرهای مجانی باحقوق دلاری تشریف می بری وعکسهای یادگاری ازسفرهای خارجی می گیری و ازتهران می خواهی امورمردم راحل بکنی ودائمادرحال تمسخرمسؤلین هستی
راجع به تهیه دستگاه اکوکاردیوگرافی اظهارنظرفرمودی:
يامفهوم اكوكارديوگرافي رانمي فهمي كه غيرازنوارقلب است يا چون شنيدم بيكار هستي وشب وروزدرتلگرام گردش مي كني و مسؤلين رابه تمسخرمي گیری قصد تمسخرداری؟
اگرخيلي علاقمندبه حل مشكلات روستاهاهستي مأموريتي ازوزارت مفخم خارجه بگيرتشريف بياردفتربنده تا فرصت داشته باشي ازنزديك امورمردم راحل كني وازنزدیک باواقعیات آشنا شوی تامردم به شما اعتمادكنندودردوره آينده رأي بدهند.
راستي اين همه فاجعه اي كه توسط بعضی به اصطلاح ديپلماتهاي ايران درسفارتخانه هاصورت مي گيردو سفارتخانه ها تبدیل به کاسبخانه شده اندوشماهم سهیم هستیدچه توضيحي ميدهيد
شماكارمنددولت هستيدولی روزهاتمام وقت خودرا درتلگرام مي گذرانيد بفرماييد در قبال حقوقي كه مي گيريد چه كاري در وزارت خارجه مي كنيد؟
اگر بیکارهستید بیایید در دفتر بنده در کبودراهنگ مسقرشوید و اندکی کار با مردم را یاد بگیرید
شما به عنوان کارمند دولت درمقام اپوزیسیون قرارگرفته و دائما به شبهه افکنی علیه مسؤلین ملی ومحلی مشغول هستی.
امیدوارم پاسخی برای مردم والبته مراجع رسیدگی داشته باشی.

انتهای  پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان