تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 5. آبان 1397 - 9:28   |   کد مطلب: 28616
در بزرگداشت شهدای کبودراهنگ؛
دشمنان به دنبال انحراف فرهنگ اسلامی هستند
مشاور فرمانده کل قوا: دشمنان به دنبال انحراف فرهنگ ناب اسلام به سمت فرهنگ‌های غلط غربی هستند که باید هوشیار باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ،سردار دهقان در بزرگداشت شهدای پنجم آبان کبودراهنگ افزود: امروز ولایت پذیری، زنده نگه داشتن فرهنگ قیام عاشورا وحفظ مکتب اسلام و حفظ اتحاد وانسجام مردمی سه عنصرماندگاری انقلاب است که دشمنان تلاش می کنند تا با ضربه زدن بر این عناصر مهم به اهداف شوم خود برسند.

وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس گفت: مردم انقلابی کبودراهنگ برای نه گفتن به یک نظام شاهنشاهی به صحنه آمدند و با نثار خون خود برگ زرینی بر دفتر پر افتخارات استان همدان افزودند.

معاون سیاسی امنیتی استاندارهمدان نیز دراین مراسم گفت: استکبارجهانی که با توطئه های نظامی به اهداف شوم خود دست نیافته اند امروز درصدد ایجاد یاس و نا امیدی بین مردم هستند که باید با حفظ هوشیاری و بصیرت افزایی نگذاریم دشمنان به اهداف شوم خود دست یابند.

آقای شاهرخی با اشاره به اینکه استان همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب شده است افزود: ازمهمترین علل انتخاب استان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا وجود اماکن گردشگری همچون غارعلیصدربه عنوان بزرگ ترین غارآبی جهان در شهرستان کبودراهنگ است که در این رویداد تاریخی ۱۸۰ کشور حضور خواهند داشت.

آقای پورمختار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ هم مهمترین وظیفه امروز مسئولین را آشنا کردن نسل امروزی با فرهنگ ایثاروشهادت و انتقال آرمان های انقلاب اسلامی دانست.

حجت الاسلام باقری، امام جمعه کبودراهنگ نیز با اشاره به ایثار و فداکاری مردم شهرستان کبودراهنگ در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی گفت: مردم همیشه در صحنه کبودراهنگ با لبیک گویی به ندای پیامبر گونه امام راحل اولین حضور خود را در انقلاب اسلامی با تقدیم ۵ شهید و۲۱ جانبار در تاریخ انقلاب ثبت کردند.

آقای مهدوی، فرماندار کبودراهنگ هم با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های این شهرستان گفت: بعد ازپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خدمات بیشماری برای مردم شهرستان کبودراهنگ انجام شده که درهمین راستا امروزه تمامی روستاها از نعمت برق و ۹۷ درصد از نعمت گاز برخوردار هستند.

در پایان این مراسم از ۲۰ نخبه شهرستان و خانواده ۵ شهید پنجم آبان ۵۷ قدردانی شد.

پنجم آبان سال ۵۷ که ۱۰۷ روز به پیروزی انقلاب مانده بود مردم کبودراهنگ در تظاهرات خیابانی بر علیه رژیم ستم شاهی ۵ شهید و ۲۱ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کردند که امروز مراسم نکوداشت این روزکه به نام روز شهرستان کبودراهنگ نامگذاری شده است در مجتمع شیخ موسی نثری این شهر برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب