تازه ترین مطالب

تاریخ : 6. ارديبهشت 1393 - 15:41   |   کد مطلب: 12759
دبیرستاد احیاء امربه معروف و نهی از منکر کبودرآهنگ گفت:10روستای کبودرآهنگ قادر به دریافت برنامه های دیجیتالی صدا وسیما نیستند.

به گزارش کورنگ به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا، محمودبداغی گفت: 10 روستا به تفکیک سه روستا از توابع بخش شیرین سو و هفت روستا از توابع بخش گل تپه قادربه دریافت برنامه های دیجیتالی تلویزیونی شبکه های صدا و سیما نیستند که زمینه مشکلات عدیده فرهنگی در روستا های مورد نظر را فراهم نموده است .

وی گفت:گرچه گروه های تذکر لسانی در ارشاد وهدایت برخی خانواده ها آنها را با مضرات استفاده غیر مجاز از ماهواره آشنا نموده اند اما اقتضاء دارد مراجع ذیصلاح با تقویت امکانات فنی اهالی را از برمامه های سازنده سیمای جمهوری اسلامی برخوردار نمایند.

دبیرستاداحیا امر به معروف ونهی ازمنکرشهرستان کبودرآهنگ گفت:وجودبزرگترین غار آبی جهان در روستای علیصدر از توابع شهرستان کبودرآهنگ موجب گردیده سالانه صدها هزار نفر گردشگر از داخل و خارج کشور از آن بازدید نمایند که می طلبد در جهت حفظ محیط سالم و طبیعی غارکه موهبت الهی است مدیران مجتمع فرهنگی سیاحتی علیصدر با گسترش فضا سازی تبلیغی با رویکرد امر به معروف ونهی از منکر و تذکر لسانی در اطراف غار تلاش بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت