تازه ترین مطالب

تاریخ : 4. آبان 1395 - 12:45   |   کد مطلب: 23325
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
*انقلابی بمانیم ،انقلابی فکر کنیم و انقلابی عمل کنیم
کسانی که ادعای انقلابی بودن دارند بدانند شاخصه انقلابی بودن اطاعت از ولایت و رهبری است و متاسفانه ما تابه حال در عمل چیزی را از آن ها ندیده ایم.
به گزارش کورنگ ، سردار غلامعلی ابوحمزه عصر دیروز در جمع فرماندهان و ارکان مدیریتی حوزه های مقاومت  بسیج شهرستان کبودراهنگ با اشاره به اهمیت یاد گیری نهج البلاغه اظهار داشت: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تاکیدات فراوان از سوی امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص یاد گیری قرآن به شکل های مختلف، اکنون سفارش موکد مقام عظمای ولایت به نهج البلاغه و یادگیری مفهومی آن  است.

وی با اشاره به ورود نیروهای بسیجی و سپاهی برای تعلیم وتربیت،علاقه مندان به نهج البلاغه افزود: شمابه عنوان نیروهای انقلابی و ارزشی تکلیف بسیار بزرگی بر دوش دارید که زمینه ای در سپاه و بسیج  ایجاد کنید که نهج البلاغه همانند قرآن در بین افراد جامعه فراگیر و رایج شود. 

*انقلابی بمانیم ،انقلابی فکر کنیم و انقلابی عمل کنیم

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص  اینکه موفقیت در مسیر سخت پیش رو را مستلزم انقلابی بودن افراد می داندبیان کرد:این انقلاب به ‌وسیله‌ عزم راسخ مردم و نیروی های با ایمان و انقلابی همین مردم به وجود آمده است و با ایستادگی  نیروهای همین مردم  در برابر ابر قدرت های جهان است که  این انقلاب تا به اینجا حفظ شده است.

وی تاکید کرد:ما نباید انقلابی بودن را  به جناح و حزب خاصی منحصر کنیم چرا که انقلاب یک شطّ جاری است و همه‌ آحاد مردم می توانند در این مسیر با شاخص های انقلابی بودن حرکت کنند و ما باید سعی کنیم در خودمان این شاخص ها را ایجاد کنیم و حفظ کنیم، و در یک کلام انقلابی بمانیم،انقلابی فکر کنیم،و انقلابی عمل کنیم.

ابوحمزه اضافه کرد:کسانی که ادعای انقلابی بودن دارند بدانند شاخصه انقلابی بودن اطاعت از  ولایت و رهبری است و متاسفانه ما تابه حال در عمل چیزی را از آن ها ندیده ایم.

* مورچه چیه کله پاچه اش چی باشه/عربستان در حد و اندازه های ما نیست که بخواهد مارا تهدید کند

وی در پاسخ به سوال یکی از بسیجیان حاضر در مراسم که چرا ما با وجود این همه جنایات و اقدامات رژیم آل سعود علیه ایران به این کشور حمله نمی کنیم  گفت: غرب و آمریکا تلاش دارند تا تحت عناوین شیعه و سنی، قومیت‎ها و ملیت‎ها میان مسلمانان ایجاد اختلاف کنند، بنابراین همه باید هوشیار باشند و مسائل را با این دید مورد بررسی قرار دهند و نسبت به آن‎ها موضعگیری کنند».  دشمن اصلی ما صهیونیست  و آمریکا می باشد و عربستان در حد و اندازه های این نیست که بخواهد مارا تهدید کند اصلا (مورچه چیه که کله پاچش چی باشه؟)

این مراسم به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت و در پایان سردار ابوحمزه شخصا به مشکلات و درخواست های بسیجیان رسیدگی کردند.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان