تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. آذر 1395 - 8:11   |   کد مطلب: 23832
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، از برگزاری یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی و مدافع حرم همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حبیب‌الله موسوی بهار عصر دوشنبه در مراسم یادواره شهدای جامعه پزشکی و شهدای مدافع حرم در همدان، هدف از برگزاری این مراسم را زنده نگه‌داشتن یاد بزرگانی عنوان کرد که با گمنامی و با رشادت تمام در هزاران کیلومتر دور از مرزهای جغرافیایی به دفاع از اهل‌بیت(ع) و انقلاب اسلامی می‌پردازند تا ما در آرامش زندگی کنیم.

وی گفت: خوشبختانه امروز تمامی افرادی که در این مراسم حضور دارند با رضایت قلب و بدون هیچ‌گونه اجباری بوده و همه برای همراهی معنوی و اعتقادی با رزمندگان مدافع حرم و خانواده‌های معظم آن‌ها و شهدای گران‌قدر مدافع حرم شرکت کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه مدافعان حرم با آگاهی از مسیر پیش رو قدم در این مسیر می‌گذارند، گفت: کم‌ترین کاری که ما می‌توانیم در هزاران کیلومتر دورتر انجام دهیم همین زنده نگهداشتن یاد شهدا و تکریم خانواده‌های آن‌ها است.

وی بابیان اینکه هر آنچه تا به امروز در کشور حاصل‌شده نتیجه تلاش جهاد گونه چنین افرادی بوده است، گفت: ما برای هدفی که رهبرمان ترسیم کرده قدم برمی‌داریم.

موسوی بهار با اشاره به اعلام آمادگی این دانشگاه برای اعزام نیروی متخصص به جبهه‌های مقاومت گفت: امروز نیز همچنان بر این توانایی و آمادگی برای پشتیبانی و اعزام نیرو به جبهه‌های مقاومت تأکید می‌کنیم.

وی بابیان اینکه ما در این عرصه فرمان‌بردار مقام معظم رهبری هستیم، افزود: این بهترین کار است که از دورترین نقطه به دفاع از میهن بپردازیم

دیدگاه شما

پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا