تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. آذر 1395 - 14:00   |   کد مطلب: 23845
در آخرین روزهای مهر ماه معاون وزیر ره و شهر سازی سفری به همدان داشت و در این سفر از طرح های این وزارت بازدید کرد که بیمارستان 82 تختخوابی آیت الله بهاری نیز یکی از این طرح ها بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از بهارانه؛ در آخرین روز از اولین ماه پاییز 95 معاون وزیر راه و شهرسازی در سفری که به همدان داشت از بیمارستان 82 تختخوابی آیت الله بهاری بازدید داشت و اعلام کرد: اعتبار این طرح در سال 94 بیش از 18 میلیارد تومان بود که فقط 7 میلیارد و 300 میلیون تومان آن تخصیص یافت و امسال 17 میلیارد و 500 میلیون تومان برای تکمیل آن تا پایان سال اختصاص یافته است .

فروردین ماه امسال نیز سرپرست اداره فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در گفتگو با فارس از پیگیری عملیات اجرایی تکمیل بیمارستان 82 تختخوابی شهرستان بهار خبر داده و گفت: مقرر شده در راستای اجرای مصوبات سفر استانی ریاست جمهوری این پروژه امسال به اتمام برسد.

بیمارستان 82 تختخوابی آیت اله بهاری 15 هزار متر مربع مساحت و 8 هزار و 300 متر مربع زیربنا دارد و در چهار طبقه طراحی شده و بخشهای داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، جراحی ، زنان و زایمان ، نوزادان ، کودکان ، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی در آن پیش بینی شده است.

سال قبل نیز قولهایی جهت بهره برداری از این بیمارستان در سال 94 داده شده بود که متاسفانه این قول عملی نشد و امیدواریم که امسال در مدت زمان 104 روز مانده به پایان سال این بیمارستان به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان