تازه ترین مطالب

تاریخ : 14. دى 1395 - 10:24   |   کد مطلب: 24110
پاس ناپلئونی برد، شهرداری کولاک کرد
پاس مُرد تا برد/سبزپوشان همدانی، صدرنشینان لیگ 2
در روزی که شهرداری همدان با نتیجه جالب چهار بر صفر میزبان خود، آلومینیوم هرمزگان را از میان برداشت، پاس در خانه با تک‌گل ثانیه‌های پایانی میلاد داوودی نیروی زمینی را شکست داد تا هفته پانزدهم لیگ دسته دوم برای همدانی‌ها خوش‌یمن باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، عصر امروز بازی‌های هفته پانزدهم لیگ دسته دوم پیگیری شد و تیم صدرنشین شهرداری همدان مقتدرانه در خانه حریف با چهار گل پیروزی شد تا روند کامیابی این تیم دوست داشتنی در لیگ 2 تداوم داشته باشد.

گل‌های شهرداری همدان در این دیدار را محسن وفایی، مهدی عسگری، رسول رضایی و رضا کاشفی به ثمر رساندند تا شاگردان گل‌محمدی با 29 امتیاز به تنهایی صدر جدول گروه سوم لیگ دسته دوم فوتبال ایران را از آن خود کنند.

شهرداری همدان با هدایت هادی گل‌محمدی این روزها رقبای خود در لیگ 2 را از دم تیغ می‌گذراند و یکی پس از دیگری پله‌های ترقی را طی می‌کند. این تیم بدون تردید تا اینجا شایستگی‌های خود را ثابت کرده و حالا نوبت مسؤولان شهرداری است که تیم خود را دریابند.

*پاس مُرد تا برد!

اما پاس با تک گل دقیقه پایانی میلاد داوودی میهمان خود نیروی زمینی تهران را شکست داد، دو تیم پاس همدان و نیروی زمینی تهران در استادیوم شهدای قدس همدان با قضاوت شاهو اصلانی و کمک‌های کوروش کریمی و هیوا بهمنی به مصاف هم رفتند که در پایان پاس با تک گل میلاد داوودی مدافع پیش‌تاخته خود در ثانیه‌های پایانی سه امتیاز شیرینی تصاحب کرد.

رضا طلایی‌منش سرمربی پاس تیم خود را در این مسابقه با ترکیب مهدی رحیم زاده، امین کعبی، محمد ابراهیم خسروی، محمدرضا مولایی، میلاد داوودی، رضا اطاقی، مهدی زارعی (مهدی محمدزاده)، میرفرج لطفی (مسعود لطفی)، سید جمال معصومی ( تیمور شکری)، محمد مهری و صادق رضانیا راهی میدان کرد.

داریوش فلاوند سرمربی نیروی زمینی نیز محمدرضا علیخانی، علی جدیدی، علی جهانیان، ادریس کوچکی، سعید غلامعلی، حمیدرضا کاظمی ( یزدان کاکاوندی )،  پویا خاورپور ( بهنام افشه)، محمدمهدی خانی، عباس پورخسروانی، وحید جعفری و سجاد حیدری مقدم را به مصاف میزبان فرستاد.

نیمه اول بازی در حالی در هوای سرد همدان و در زیر بارش برف برگزار شد که سردی هوا بر روند بازی تاثیر گذاشت و دو تیم با ارائه یک بازی کسل کننده در خلق موقعیت خطرناک بر روی دروازه‌ها ناکام بودند تا توپی در این نیمه از خط دروازه‌ها عبور نکند.

با شروع نیمه دوم بازیکنان پاس با توصیه‌های مربی خود بازی را به عمق تیم حریف کشاندند و موفق شدند چند موقعیت خطرناک بر روی دروازه میهمان خود ایجاد کنند که این موقعیت‌ها با بی‌دقتی مهاجمان پاس و درخشش دروازه بان حریف به گل تبدیل نشد. اما در ادامه مسابقه بازیکنان نیروی زمینی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چند بار تا آستانه فرو ریختن دروازه پاس پیش رفتند که با درخشش دروازه بان پاس ناکام ماندند.

با این حال این تیم پاس بود که در اوقات تلف شده نیمه دوم با ضربه سر میلاد داوودی به گل برتری دست یافت و سه امتیاز این بازی را به اندوخته های خود اضافه کرد.

با این برد تیم پاس در جدول مسابقات لیگ دسته دوم 23 امتیازی شد و تیم نیروی زمینی نیز 19 امتیازی باقی ماند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
نسیم وصال ایلام