تازه ترین مطالب

تاریخ : 8. فروردين 1396 - 8:47   |   کد مطلب: 24718
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد با تشریح آخرین مشخصات ثبت شده از نامزدهای پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان, اظهارداشت: از مجموع چهار هزار و ۶۳۲ نفر ۷۱۰ نفر بیش از ۱۵ درصد نامزدهای این انتخابات فاقد شغل بوده و بیکار هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، به نقل از ایلنا" فتاح محمدی" گفت: از مجموع نهایی نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد سه هزار و ۹۲۲ نفر دارای شغل هستند.
وی با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۳۵ از نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد سواد خواندن و نوشتن یعنی زیر دیپلمی هستند, یادآور شد: از مجموع نامزدهای انتخاباتی در این استان ۷۱۳ نفر دارای مدرک دیپلم و ۳۴۳ نفر دارای مدرک کاردانی هستند.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد افزود: از مجموع چهار هزار و ۶۳۲ نامزد انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان, ۹۷۵ نفر لیسانس , ۲۶۴ نفر فوق لیسانس و چهار نفر دکترا هستند.
محمدی از نام‌نویسی چهار طلبه برای نامزدی در پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد هم خبرداد.
وی گفت: نامزدهای این انتخابات, سه هزار و ۵۸۰ نفر متاهل و یک هزار و ۵۲ نفر مجرد هستند.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا این استان در سال گذشته حدود چهار هزار و ۲۰۰ نفر بودند که بیش از ۲۰۰ نفر در انتخابات امسال شاهد افزایش تعداد نامزدهای انتخاباتی بوده ایم.
محمدی تاکید کرد که شرایط مناسب برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد فراهم است.

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان