تازه ترین مطالب

تاریخ : 11. فروردين 1396 - 9:54   |   کد مطلب: 24739
فرمانده انتظامی همدان گفت: وقوع جرائم مهم و شاخص در استان از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۶۶ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،،سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: از ابتدای آغاز طرح نورزی تاکنون وقوع جرائم مهم مانند سرقت، قتل و جرائم خشن در استان همدان 66 درصد کاهش یافته است که میانگین کشوری تنها 6 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه علاوه بر نیروهای انتظامی از پلیس‌های افتخاری و نگهبانان محلی برای ارتقای امنیت اجتماعی استفاده کردیم، افزود: وقوع سرقت در ایام تعطیلات نوروز تاکنون 15درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در حوزه مقابله با مواد مخدر در 50 نقطه آلوده طرح پاکسازی اجرا شده است و در این راستا 241 نفر از قاچاقچیان، تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف 140 کیلوگرم انواع مواد مخدر از خرده‌فروشان گفت: در این ایام پنج شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر در همدان شناسایی و متلاشی شده است.

مهدیان‌نسب عنوان کرد: در مدت اجرای طرح نورزی امسال میزان وقوع تصادفات فوتی درون شهری و برون شهری در استان همدان 43 درصد کاهش داشته است در حالی که میانگین کشوری کاهش تصافادت تنها 4 درصد بوده است.

وی افزود: میزان تصادفات جرحی در استان 38 درصد کاهش داشته که میانگین کشوری 6 درصد بوده است بر این اساس در حوزه جلوگیری تصادفات جاده‌ای و شهری با اقدامات اجتماعی، فرهنگی و عملیاتی و میدانی وضعیت خوبی داریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان