تازه ترین مطالب

تاریخ : 11. فروردين 1396 - 9:58   |   کد مطلب: 24743
رئیس پلیس‌راه استان همدان از ثبت 9 میلیون و 922 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان از ابتدای طرح نوروزی پلیس‌‌راه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،،سرهنگ رضا عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به افزایش 18درصدی تردد از محورهای مواصلاتی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهار کرد: 9 میلیون و 922 هزار تردد از 25 اسفندماه 95 تا کنون در محورهای مواصلاتی استان انجان شده که بیشترین تردد مربوط به آزادراه همدان- ساوه است.

وی ضمن تشکر از مردم بابت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: در تعطیلات نوروزی سال 95، 359 نفر کشته در تصادفات داشته‌ایم که در مقایسه با فوت 392 نفر در مدت مشابه سال 94، با کاهش 22 درصدی همراه بوده است.

شمار کشته‌شدگان تصادف اخیر به 6 رسید

عزیزی با تأکید بر اینکه امسال برای نخستین‌بار در حوادث جاده‌ای نوروز 2 درصد افزایش مجروحان را داشته‌ایم، به تصادف اخیر یک دستگاه پیکان‌وانت با یک دستگاه پیکان و کشته شدن 5 نفر در محور ملایر به بروجرد اشاره کرد و گفت: راننده پیکان‌وانت با درجه سوختگی 3 در بیمارستان بستری بود که متأُسفانه او هم فوت کرد و تعداد متوفیان آن حادثه رانندگی به 6 رسید.

5 مصدوم دیروز به صورت سرپایی درمان شدند

وی همچنین خاطرنشان کرد: عصر دیروز در سه‌راهی روستای بهادربیگ شهرستان بهار 2 دستگاه خودروی پژو با یکدیگر برخورد کردند که 6 مصدوم برجای گذاشت و خوشبختانه 5 نفر از آنها به صورت سرپایی درمان شدند و یک نفر از آنها در بیمارستان بستری شد.

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان