تازه ترین مطالب

تاریخ : 8. مرداد 1396 - 20:31   |   کد مطلب: 25563
انقلاب اسلامی طلیعه و نشانه ای برای همه ی آرمانها خوب و خیر بشر در تمام دوران ها بوده و خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، انقلاب اسلامی طلیعه و نشانه ای برای همه ی آرمانها خوب و خیر بشر در تمام دوران ها بوده و خواهد بود.

عشق به ازادی،کرامت انسانی،عدالت،رفع هر گونه و ظلم و تبعیض و فساد و ستم همه و همه برای نخستین بار در انقلاب اسلامی و آرمانهای آن جاری و جمع شده است.

قطعا چنین انقلابی که داعیه پیاده سازی همه ی این نیکی ها و آرمانها را دارد از همان روز اول و اصلا از قبل از پیروزی اش به تعداد تک تک این خوبی و کرامتها دشمنانی فراوان داشته است.

انقلاب اسلامی همانگونه آرزوی همهی پاکان تاریخ است نقطه تاریک و نا امید کننده برای همه ی ظالمان و مستکبرین است است.

انقلابیون در مرحله اول پیروزی برای همین دشمنان کثیر و دوستان اندک در دنیای پر تلاطم امروز فکری مهم‌و اندیشه درست را به کار بستند و حفاظت از این انقلاب را لازمه ی امید به آینده ای بدون دغدغه دانستند.

 

حفاظت از این انقلاب فقط از عهده ی کسانی بر می آمد و‌می آید که در روح‌و جان خود تک تک آرمانهای انقلاب را لوح دل کرده باشند.

و چه نهادی بهتر و امین تر جمیع انقلابیون که لقب سپاه پاسداران ان انقلاب اسلامی به خود بگیرد.

اینک و در آستانه چهل سالگی انقلاب مستضعفین و آزادگان جهان در ایران پر تمدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غریب به چهار دهه است که در فصل توامانی، از انقلابی گری در حال حفاظت از عظیم ترین انقلاب مردمی جهان است.

سپاه در همه ی ابعادش و در همه ی قسمتها و‌مناطق و استانهای این کشور همین است ٬ترجمان چهار دهه انقلابی گری بدون حتی یک فصل سازش

اینکه در روز تودیع و معارفه فرمانده سپاه استان همدان نشریه یک جریان سیاسی خاص تیتر می زند فصل تعامل گرایی در سپاه همدان اتفاقا بسیار مرتبط با آنچه در بالا گفتیم است.

اگر تعامل به‌معنای حفظ کرامت انسانها بر پایه عدالت و عشق به نیکی و‌خیر است آری  فصل تعامل در سپاه همدان شروع شده است اما نه از چهار شنبه هفته گذشته بلکه اساسا انقلاب و پاسداران حاظش از همان روز اول در فصل تعامل بوده اند.

سپاه هر جا پای آرمان انقلاب و مردم و کرامتهایش در میان است هم تعامل می کند و‌هم‌تقابل .

آنجایی که مردم و‌خواستهای به حقشان همچون رسیدگی به وضعیت معیشتی ،بهذاشتی و رفع هر نوع تبعیض باشد سپاه در تعامل است و آنجا که افرادی یا گروهی یا رسانه انحصاری جریانی خاص و‌پر رانت بخواهند مشکلات واقعی مردم را فدای اهداف جناحی خود کنند اهل تقابل با چنین جریانی است.

سپاه وامدار هیچ کس غیر از مردم نیست و هیچ مصلحتی جز مصلحت مردم و اسلام برایش مهم نیست.

سپاه از آغازش اهل انقلابی گری است و فصل سپاه همیشه فصل انقلابی گری است.

اگ قرار بر تعامل با مردم است آری جز انقلابی گری سپاه تعامل نیز هست همانگونه به وقتش تقابل نیز هست.

اگر رسانه ای انحصارطلب و باندی میخواهد سپاه را به تعامل گرا و تقابل گرا تقسیم کند و با تیتر ها یکی را بد و دیگری را خوب کند سخت در اشتباه است.

در سپاه همه انقلابی هستند و همهی فصل ها در سپاه فصل انقلابی شدن، انقلابی بودن ،و مانقلابی ماندن است .

چه آن عزیزی که رفت و‌چه این بزرگی که آمد هر دو شاگردان ممتاز و صف اول کلاس انقلابی گری شهدا و انقلاب هستند.

این نکته ای است که چه آن جریان و چه رسانه انحصارطلب باید بداند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
سایت رهبر معظم انقلاب