تازه ترین مطالب

تاریخ : 24. آبان 1396 - 13:22   |   کد مطلب: 26162
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از اعزام سومین کاروان محموله کمک رسانی مردم شهرستان کبودراهنگ به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی کورنگ ،سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار ما  اظهارداشت: امروز سومین کاروان محموله کمک های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان کبودراهنگ به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شد.

وی با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی در سخ بخش مرکزی،گل تپه و شیرین سو افزود: قبلا نیز دو کاروان از بخش های گل تپه و شیرین سو شهرستان کبودراهنگ به این مناطق اعزام شده است.

بداغی با در خصوص کمک های نقدی و غیر نقدی گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان تا به حال بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون ریال بوده و این محموله ها شامل پوشاک، پتو، وسایل گرم کننده، مواد غذایی، مواد شوینده، فرش و... می باشد.

وی ضمن اشاره به ادامه داشتن کمک های مردمی شهرستان گفت: مردم انقلابی و غیور و دلسوز شهرستان کبودراهنگ همچنان آمادگی جهت ارسال کمک های بیشتری به مناطق زلزله زده را دارند.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ در پایان  خاطر نشان کرد: تمامی حوزه‌ ها و پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان آمادگی جهت دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی به مناطق زلزله زده را دارند و مردم عزیز شهرستان می توانند برای تحویل کمک های خود به این مراکز مراجعه نمایند.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان