تازه ترین مطالب

تاریخ : 5. آذر 1396 - 14:21   |   کد مطلب: 26256
مشاور عالی فرمانده کل سپاه در کبودراهنگ:
جریان مقاومت یک جریان علوی و فاطمی است
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: امروز شما شاهد شکست های پی درپی مفتضحانه اسرائیل مقابل حزب الله لبنان ،شکست عربستان در یمن،شکست داعش در عراق و سوریه هستید و این شکست ها نوید پیرووزی مستضعفین بر مستکبرین در قرن حاضر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سردار سرتیپ حسین دقیقی مشاور عالی فرمانده کل سپاه در مراسم شکوه مقاومت شهرستان کبودراهنگ که با حضور عظیم اقشار مختلف بسیج به مناسبت پنجم آذر ماه برگزار شد با اشاره به قدرت محور مقاومت اظهار داشت:قدرت جهان اسلام و پیشرفت حزب الله  آن چنان زیاد است که در هیچ ذهن و فکری نمی گنجد چرا که مهم ترین منابع غنی جهان امروز در دست نیروهای اسلام است.

وی در ادامه با اشاره به قدرت ایدوئولوژیک تشیع در جهان افزود: قدرت معنوی و ایدوئولوژیک هزاران برابر بیشتر از قدرت مادی موثر است چرا که قدرت آینده جهان اتمی نخواهد بود و قدرت آینده قدرت متقاعد سازی است که این قدرت را آمریکا ندارد.

سردار دقیقی با اشاره به حرکت میلیونی اربعین حسینی گفت:فرهنگ عاشورایی و ایدوئولوژی ما از قدرت نظامی ما بسیار بزرگ تر است و این ارتش 30میلیونی اربعین شکوه قدرت معنوی مسلمانان در جهان است.

وی در خصوص ترس دشمنان از قدرت ایدوئولوژیک ایران تاکید کرد:دشمنان از این قدرت ما احساس ترس و خطر کرده اند و در صدد شکست و تضعیف این قدرت با تحریک کشورهایی مثل عربستان در صدد تضعیف قدرت ما و فرار از واکنش مستقیم ما نسبت به آن ها هستند.

سردار حسین دقیقی  با اشاره به تهدیدات دشمنان در خصوص حمله نظامی به ایران خطاب به جوانان ایران اسلامی تصریح کرد:دشمنان امروز به این نتیجه رسیده اند که هیچ قدرت نظامی در دنیا قادر به مقابله با ما نیست لذا با  جنگ نرم و تهاجم فرهنگی سعی در شکست کشور ما دارند که این شکوه حضور شما در این همایش هر چند در رسانه های آن ها سانسور خواهد شد اما پاسخ دندان شکنی به آن هاست که بدانند که در این عرصه نیز شکست خورده اند .

وی با نوید بر اینکه قرن بیست و یکم قرن  پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم  است بیان کرد:شما از چندین سال پیش شاهد شکست های پی درپی و مفتضحانه اسرائیل مقابل حزب الله لبنان ،شکست عربستان در یمن،شکست داعش در عراق و سوریه از این نوع شکست بوده اید و این شکست ها نوید پیروزی مستضعفین بر مستکبرین در قرن حاضر است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه  با تاکید براینکه جریان مقاومت تنها یک جریان  ایرانی نیست عنوان کرد:جریان مقاومت یک جریان ایرانی نیست بلکه یک جریان علوی و فاطمی است و امروز عاملی که باعث پیروزی جریان مقاومت شده است  وحدت مسلمین جهان است.

سردار دقیقی در خصوص جلوگیری توسعه طلبی وحشیانه اسرائیل و آمریکا توسط ایران گفت:امروز ایران اسلامی به برکت رهنمون های مقام عظمای ولایت و وجود جوانان غیور و سلحشور سد بزرگی در مقابل زیاده خواهی ها و توسعه طلبی های وحشیانه ابرقدرت های جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل است.

وی در خصوص شکل گیری و شکست داعش افزود:دشمنانی که که خود داعش را به وجود آورده بودند وقتی احساس خطر کردند خود ائتلاف ضد داعش راه اندازی کردند تا گوشه ای از شکست مفتضحانه خود را جیران نمایند و امروز من به شما اعلام می کنم که امروز فقط حکومت داعش نابود شده ولی عناصر آن ها هنوز پابرجاست و هوشیار باشید که این گروه تروریستی مثل مار زخم خورده در صدد جبران شکست های خود است.

وی افزود:شکست داعش شکست یک گروه تروریستی نسیت بلکه این شکستی تاریخی است  که در ابعاد مختلف می توان این موضوع را تفسیر و تحلیل کرد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در پایان با اشاره به اینکه جریان مقاومت در حال تیدیل شدن به جبهه مقاومت است خاطر نشان کرد:اگر کشور های اسلامی جبهه مقاومت را تقویت کنند کشور های دیگر مجبور به تمکین از اقتدار این جبهه می شوند و دنیا قدرت این جبهه را به رسمیت شناخته است.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان