تازه ترین مطالب

تاریخ : 5. آذر 1396 - 19:15   |   کد مطلب: 26257
مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان کبودراهنگ گفت:تیم بسیج فرهنگیان شهرستان کبودراهنگ قهرمان مسابقات فوتسال جام گرامیداشت هفته بسیج شهرستان کبودراهنگ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سروان علیرضا مسلم خانی مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت:  عصر امروز به مناسبت هفته بسیج  و بنجم آذر ماه ،مسابقات فوتسال بین کارکنان ادارات شهرستان کبودراهنگ و با شرکت هشت تیم در دو گروه چهار تیمی به پایان رسید.

وی در ادامه با اشاره به استقبال ادارات مختلف از این مسابقات افزود:این مسابقات به همت تربیت بدنی سپاه شهرستان و با هدف ایجاد  همدلی و تعامل بین ادارات و ترویج فرهنگ بسیج با استقبال پرشور ادارات شهرستان کبودراهنگ برگزار گردید.

علیرضا مسلم خانی در تشریح برگزاری این مسابقات اضافه داشت: این مسابقات از ابتدای هفته مبارک بسیج آغاز و تا عصر امروز و همزمان با پنجم آذر ماه ادامه داشت.

مسئول تربیت بدنی سپاه شهرستان کبودراهنگ با اشاره به بازی های رده بندی و فینال این مسابقات اضافه داشت:در روز آخر از هفته بسیج بازی های رده بندی و فینال این مسابقات برگزار و تیم های بسیج فرهنگیان،بیمارستان امام رضا و پدافند غرب کشور به مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها دست یافتند.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان