تازه ترین مطالب

تاریخ : 9. آذر 1396 - 9:53   |   کد مطلب: 26278
معاون هماهنگ‎کننده قرارگاه خاتم‎الانبیاء :
بسیج بزرگترین پدیده و دستاورد انقلاب است
معاون هماهنگ‎کننده قرارگاه خاتم‎الانبیاء گفت: انقلاب اسلامی همان اسلام ناب محمدی است که در انقلاب اسلامی ما تبلور یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سردار سالار آبنوش معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و جشن پیروزی مقاومت که در نیروگاه شهید مفتح کبودراهنگ برگزار شد اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بی نظیر است.

وی ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و همچنین پیروزی جبهه مقاومت بر گروه تکفیری تروریستی داعش گفت: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بی نظیر است.

سردار آبنوش در خصوص تبلور انقلاب اسلامی در اسلام ناب محمدی افزود: انقلاب اسلامی همان اسلام است که در انقلاب ما تبلور یافته است.

وی با اشاره به رسالت جهانی سپاه و بسیج در معرفی اسلام ناب و ذکر خاطره ای از حاج سید احمد آقای خمینی گفت: وقتی اساسنامه سپاه خدمت حضرت امام(ره) برده شد، امام وقتی نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را دیدند، نام ایران را از این اسم حذف کردند.

سردار آبنوش با اشاره به به ثمر رسیدن جهادها و تلاش ها در معرفی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: در اربعین امسال از ۱۱۰ کشور با پیشانی بند فدایی رهبر حضور داشتند.

این فرمانده بسیجی  ضمن تاکید بر تلاش تمام عیار دشمنان برای فلج کردن انقلاب اسلامی گفت: در سال های اخیر دشمن برای اجرای تحریم های فلج کننده برنامه ریزی های متعدد انجام داده بود و برای تحقق این هدفشان هرکاری بلد بودند کردند اما با حضور به موقع جوانان بسیجی و جهادشان در عرصه علمی و فنی کشور این نقشه ها نقش بر آب شد.

سردار آبنوش ضمن انتقاد شدید از برخی که تهمت جنگ طلبی را به سپاه و بسیج را می زنند گفت: انسانی صلح طلب تر از قاسم سلیمانی در کره خاکی وجود ندارد و او حتی حاضر نیست یک تیر در منطقه شلیک شود.

ایشان به ذکر خاطره ای به نقل از سردار مهدی فرجی پرداخت و گفت: سردار فرجی می گفت وقتی حاج حسین همدانی در سوریه بود در آن شلوغی جنگ با من تماس گرفت و به من گفت: برو نهاوند و به فلان آدرس و خانه فلانی برو، مقداری پول به او بده و بگو نصف این پول را خرج خانواده ات بکن، او نیز پول را گرفت و برای سردار همدانی دعا کرد.

وی ادامه داد: سردار فرجی می گفت وقتی سردار همدانی به ایران بازگشت آن پول را به من برگرداند و گفت درست است فلانی معتاد شده است اما او زمانی بسیجی ما بود که به علت ضعف عملکرد ما مسئولین به اعتیاد افتاده است.

آبنوش با اظهار تاسف گفت: عده ای این سرداران ما را جنگ طلب عنوان می کنند.

وی در پایان مجددا هفته بسیج را گرامی داشت و گفت: بسیج بزرگترین پدیده و دستاورد انقلاب است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان