تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. آذر 1396 - 12:46   |   کد مطلب: 26346
در پی برخورد یک خودرو سواری سمند با تیربرق در جاده برزول - نهاوند، چهار عضو یک خانواده در آتش سوزی این خودرو گرفتار شدند که پدر و فرزند در این سانحه جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس Police راه استان همدان اظهار کرد: تخطی از سرعت مطمئن و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، موجب خروج خودروی سواری سمند از جاده اصلی و برخورد با تیر برق ارزیابی شده است. 
وی بیان کرد: این وسیله نقلیه پس از خروج از مسیر اصلی با تیربرق حاشیه جاده برخورد کرده و موجب شکستگی تیربرق و برخورد سیم های آن با خودرو می شود. 
وی بیان کرد: بر اثر برخورد سیم های برق با خودرو سمند، این وسیله نقلیه دچار آتش سوزی می شود و 2 سرنشین آن شامل یک کودک سه ساله و راننده در آتش می سوزند و 2 مجروح این سانحه نیز به بیمارستان نهاوند منتقل می شوند. 
رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: همچنین در سانحه مشابه دیگری در نزدیکی شهر همدان و حوالی جاده شهرک بهشتی به سمت تفریجان، یک دستگاه خودروی سواری به علت تخطی از سرعت مطمئن با تیربرق برخورد می کند. 
عزیزی افزود: در این سانحه یکی از سرنشینان به علت نبستن کمر بند ایمنی از شیشه خودرو به بیرون پرتاب شده و به علت برخورد سر با سطح جاده جان می بازد و راننده پراید نیز مجروح می شود. 
وی گفت: در سانحه دیگری که در جاده ملایر - بروجرد رخ داد راننده خودرو سواری ال 90 اقدام به سبقت غیرمجاز در سر پیچ می کند. 
وی با بیان اینکه این راننده با وجود محدودیت دید اقدام به سبقت کرده بود، اظهارکرد: این وسیله نقلیه به صورت رخ به رخ با خودروی تریلر برخورد می کند که در این سانحه همسر راننده فوت و راننده و فرزندش مجروح می شوند. 
رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: همچنین بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با عابر در جاده طاهرلو به کوهین عابر جان خود را از دست می دهد. 
عزیزی اضافه کرد: علت بروز این سانحه فوتی نیز بی توجهی راننده کامیون به جلو بوده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان