تازه ترین مطالب

تاریخ : 16. آذر 1396 - 15:38   |   کد مطلب: 26348
فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: مردم این شهرستان بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مناطق زلزله زده کرمانشاه کمک کردند.

 احسان قنبری  فرماندار شهرستان کبودراهنگ در گفت‌وگو با خبرنگار کورنگ ، و با اشاره  به لزوم کمک رسانی به  هم وطنان زلزله زده در کرمانشاه اظهار داشت: مردم متدین شهرها، بخش‌ها و روستاهای کبودرآهنگ، کمک‌های خود را در قالب 20 کامیون و 12 خودرو سبک به کرمانشاه ارسال کردند.

وی و با اعلام اینکه 52میلیون تومان از به صورت نقدی کمک رسانی شده است افزود: مردم کبودرآهنگ یک میلیارد و 203 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به مردم حادثه دیده کرمانشاه کمک کرده‌اند که از این رقم، 52 میلیون تومان نقدی و بقیه غیرنقدی بوده است.

قنبری ضمن تقدیر از فعالیت های بسیج و نهاد های دولتی و غیر دولتی شهرستان اضافه داشت: این کمک‌ها به وسیله بسیج، هلال احمر، کمیته امداد و بهزیستی جمع آوری شده است.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ با اشاره به فعالیت 204 پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی عنوان کرد: از این تعداد، 190 پایگاه مربوط به بسیج، 3 مورد مربوط به هلال احمر، 10 مورد مربوط به کمیته امداد و یک مورد مربوط به بهزیستی بوده است.

قنبری با اشاره به اینکه مقدار قابل توجهی از این کمک ها توسط بسیجیان این شهرستان جمع آوری و اهدا شده است بیان کرد: از مجموع کمک‌های جمع آوری شده، 636 میلیون تومان مربوط به بسیج بوده که از این رقم، 36 میلیون نقدی و بقیه غیرنقدی بوده است.

وی در خصوص کمک های جمع آوری شده جمعیت هلال احمر این شهرستان گفت: هلال احمر نیز 532 میلیون و 500 هزار تومان کمک جمع آوری کرده که از این رقم 12 میلیون و 500 هزار تومان نقدی بوده است.

این مقام مسئول  با اشاره به کمک‌های جمع آوری شده از طرف کمیته امداد این شهرستان برای مناطق زلزله زده نیز تاکید کرد: این نهاد 24 میلیون تومان به صورت غیرنقدی و 3 میلیون و 500 هزار تومان به صورن نقدی از مردم جمع آوری کرده است.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در پایان کمک رسانی بهزیستی این شهرستان را نیز قابل تقدیر دانست و خاطر نشان کرد: بهزیستی کبودرآهنگ نیز 7 میلیون تومان به صورت غیرنقدی برای مردم کرمانشاه جمع آوری و ارسال کرده است.

انتهای پیام/رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان