تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 19. مرداد 1398 - 9:27   |   کد مطلب: 32480
مدیر عامل ستاد دیه همدان گفت: امیداوریم حجاج در بازگشت از سرزمین وحی تا حد امکان هزینه‌های مراسم استقبال از زائران خانه خدا، نه فقط به ستاد دیه بلکه به امور خیریه اختصاص یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،«یدالله روحانی منش» در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: امسال مانند سال‌های قبل برخی از حجاج خانه خدا با فروش فیش زیارتی خود همیار این مجموعه مردمی بودند و امید است که در فرهنگ حسنه‌ای که در یکی دو سال اخیر شاهد آن بوده‌ایم، در بازگشت از سرزمین وحی نیز تا حد امکان هزینه‌های مراسم استقبال از زائران خانه خدا، نه فقط به ستاد دیه بلکه به امور خیریه اختصاص یابد.

وی اظهار داشت:  در قالب برگزاری طرح عید تا عید ۳۰ بدهکار دیه و مالی عید قربان تا غدیر  از بند حبس رهایی خواهند یافت.

مدیرعامل ستاد دیه همدان بیان کرد: ستاد دیه استان در سال‌های اخیر با ارتباط‌گیری، تعامل و استفاده از ظرفیت‌های دستگاه قضایی، اجرایی و موسسات خیریه اقدامات سازنده‌ای در جذب کمک‌های خیرین و نیکوکاران از جمله مشاوره به طرفین دعوا از طریق کمیته‌های صلح و سازش، اخذ گذشت از شکات، پرداخت تسهیلات و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مساعدت و همکاری به عمل آورده است.

روحانی منش، با اشاره به جمعیت ۲۹۰ نفری زندانیان جرایم غیرعمد همدان گفت: این نهاد مردمی برای آزادی حداکثری مددجویان واجد شرایط از هر ظرفیت بومی و مناسبت ملی یا مذهبی نهایت بهره را می برد.

وی با اشاره به اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به منظور آزادسازی زندانیان غیرعمد گرفتار در بند را به شماره حساب‌های ستاد دیه نزد سیبای بانک ملی 0106329555001 و حساب جام بانک ملت 2030303037 واریز کنند گفت: با اقدامات خیرخواهانه می‌توان زندگی بسیاری را از تاریکی به سمت نور هدایت کرد.

پایان پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب