تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 18. شهريور 1400 - 8:37   |   کد مطلب: 35688
-فرماندار کبودراهنگ با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه نقشه راهی است که مسئولین باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهند تا با افتخار و سربلندی نظام را حفظ و به جایگاه شایسته آن برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،حجت اله مهدوی در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج ادارات شهرستان نهاوند که با حضور رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان کشور در فرمانداری نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: ما انقلاب کردیم و تا آخرین نفس هم پای این انقلاب خواهیم ایستاد.

وی گفت: آنچه امروز برای همگی اهمیت دارد حفظ وحدت و ارزش‌های نظام و دفاع از مقام ولایت و حکومت اسلامی و خدمت صادقانه به مردم است.

فرماندار کبودراهنگ بیان کرد: ما مفتخر هسستیم که به عنوان سرباز زیر پرچم ولایت با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در زمان دولت مردمی حجت الاسلام رئیسی، رئیس جمهور در کشور ایران اسلامی خدمتگزار مردم عزیز هستیم.

وی گفت: باید در زیر پرچم ولایت کار جهادی و انقلابی انجام دهیم و آن را در عمل نشان دهیم و بی‌منت و شبانه روز به خاطر رضای خدا کار کنیم.

مهدوی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه در واقع نقشه راهی است که مسئولین باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهند  تا با افتخار و سربلندی نظام را حفظ و به جایگاه شایسته آن برسانیم.

وی اظهار داشت: بسیج از بدو ظهورش منشأ خیرات برای کشور بوده و در دفاع مقدس بسیجیان افتخار آفریدند و امروز نیز در مبارزه با کرونا حماسه‌های ماندگاری را خلق کردند.

فرماندار کبودراهنگ عنوان کرد: الگوی ما در خدمتگزاری در  دولت باید شهیدان رجایی و باهنر و در قوه قضاییه شهید دکتر بهشتی و در قوه مقننه آیت اله مدرس باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت