تازه ترین مطالب

تاریخ : 28. دى 1400 - 8:44   |   کد مطلب: 35927
وزیر فرهنگ و ارشاد دولت سیزدهم به کرونا مبتلا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سفر به امارات برای بازدید از نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ به بیماری کووید ١٩ مبتلا شدم و به همین دلیل و به توصیه پزشکان در منزل به ادامه درمان می پردازم.

محمدمهدی اسماعیلی روز دوشنبه ۲۷ دی ماه که در آیین اختتامیه جشنواره ملی ترجمان فتح که هم اکنون در باغ موزه دفاع مقدس با حضور جمعی از مقامات و مسئولان کشوری در حال برگزاری است، به صورت وبیناری حضور داشت و در ارتباط تصویری با این رویداد، علت عدم حضور خود را ابتلا به ویروس کرونا و مثبت شدن تست کووید ۱۹ اعلام کرد.

وی که هم اکنون هم در حال سخنرانی تصویری در این مراسم است یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس به ویژه شهدای کربلای ۵، شهدای مدافع حرم ومقاومت به ویژه سردار شهید قاسم سلیمانی و مدافعان سلامت را  گرامی داشت و گفت: دفاع مقدس متعلق به فرزندان ایران زمین و حتی متعلق به جهان اسلام نیست، بلکه متعلق به همه آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس یک پیام جهانی دارد. این پیام در آخرین سخنان و خطابه‌های امام خمینی (ره) در سال های ۶۷ و ۶۸ به وفور دیده می‌شود که از واژه مستضعفین و جبهه مستضعفین استفاده کردند، لذا هرکس پیام انقلاب را بشنود به آن علاقه‌مند می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه روز جمعه، ۲۴ دی‌ماه از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ دبی بازدید کرد و در جریان روند کاری این نمایشگاه قرار گرفت.

دکتر محمد مهدی اسماعیلی متولد 1354 در شهر کبودراهنگ است که مقاطع ابتدایی و راهنمایی را در زادگاه خود طی کرد. وی دیپلم خود را در رشته علوم ومعارف اسلامی از دبیرستان شهید مطهری کبودراهنگ دریافت کرده است.

ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه شهید مطهری تهران ادامه داد و در رشته حقوق مدرک کارشناسی خود را دریافت کرد.

کارشناسی ارشد در رشته روابط‌ بین‌الملل از دانشکدة روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه و دکترای علوم سیاسی با گرایش اندیشه سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، همچنین تحصیلات حوزوی تا پایان دوره سطح از دیگر سوابق تحصیلی این افتخار شهرستانی است.

اشتغالات فعلی محمدمهدی اسماعیلی

استادیاری گروه علوم سیاسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، عضو گروه علوم سیاسی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، مسئول محتوایی طرح دانش افزایی اساتید دانشگاه ها در نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها، مدیر کارگروه اندیشه سیاسی و انقلاب اسلامی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، جانشین بسیج اساتید دانشگاه تهران، رییس گروه مطالعات سیاسی، حقوقی و امنیتی موسسه تمدن پژوهی ایران اسلامی و عضو شورای طرح و برنامه شبکه تهران سیما از اشتغالات فعلی این افتخار علمی شهرستان است.

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت