تازه ترین مطالب

تاریخ : 25. مرداد 1401 - 9:35   |   کد مطلب: 36707
سیاوش یزدانی و مهدی قایدی در بازگشت دوباره به استقلال با استقبال هم‌تیمی‌هایشان مواجه شدند و تمرین پرنشاطی را به وجود آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سیاوش یزدانی و مهدی قایدی در بازگشت دوباره به استقلال با استقبال هم‌تیمی‌هایشان مواجه شدند.

به گزارش پارس فوتبال، بازگشت یزدانی و قایدی بهترین خبر ممکن برای ساپینتو و هواداران استقلال است. سیاوش که فصل گذشته به گواه بسیاری از کارشناسان بهترین مدافع لیگ بود، نتوانست فصل را با آبی‌ها به پایان برساند و راهی خدمت سربازی شد و در نهایت چند روز پیش با استفاده قانون معافیت کفالت، از سربازی معاف شد.

قایدی نیز که تابستان گذشته راهی شباب الاهلی شده بود، فصل ناموفقی را در این تیم سپری کرد و با عقد قراردادی قرضی به استقلال بازگشت تا بتواند با درخشش دوباره در ترکیب آبی‌ها، یکی از ملی‌پوشان حاضر در جام جهانی 2022 قطر باشد.

این دو بازیکن امروز در تمرین عصر استقلال شرکت کردند و با استقبال ویژه هم‌تیمی‌های خود روبه‌رو شدند. سایر بازیکنان با تشکیل تونلی، به یزدانی و قایدی خوش‌آمد گفتند که البته این استقبال چندان هم دوستانه نبود.

دو بازیکن تازه‌برگشته آبی‌ها با عبور از میان تونل تشکیل شده، پذیرای ضربات هم‌تیمی‌های خود بودند تا این کار مرسوم در دنیالی فوتبال، برای یزدانی و قایدی نیز اجرا شود.

همچنین ریکاردو ساپینتو، سرمربی آبی‌ها استقبال ویژه‌ای از دو بازیکن جدید تیمش داشت و با در آغوش کشیدن یزدانی و قایدی، بازگشت به استقلال را به آنها تبریک گفت

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
مرکزآموزش علمی کاربردی الوان ثابت