تازه ترین مطالب

تاریخ : 19. بهمن 1395 - 10:33   |   کد مطلب: 24398
ورزش در دنیای امروز نه تنهاکمک به حفظ وبالندگی نیروی انسانی کار امد وفعال در جوامع محسوب می شود، بلکه ابزاری است که تمام مرزهای سیاسی و اقتصادی و وضعی بین کشورها وبشریت را از بین برده است.

برای نمونه کشورهایی که در جنگ جهانی دوم درنبردی خونین با هزاران کشته در مقابل هم قرار داشتند وممکن بود هزاران سال نتوانند با یکدیگر ارتباط مسالمت آمیز داشته باشند بلافاصله در میادین ورزشی دست رفاقت وبشر دوستی دادند وچند سال بعد اتحادیه اروپا را تشکیل دادند و امروزه مرزی برای تفکیک ملل قائل نیستند.
یا کشوری دور افتاده ومحروم در آفریقا مانند ساحل آج که در هیچ آیتمی در دنیا شناخته شده نیست بایک بازیکن فوتبال به دنیا معرفی شده است....
 آموزش وپرورش و ورزش مهمترین شاخصه های تربیت نسلی پویا برای آینده هر کشوری است.
متاسفانه اهمیت این دو در جامعه ما هنوز درک نشده است واگر فقط نیمی از بودجه ای که برای مبارزه با اعتیاد ودرمان بیماران این معضل وقاچاقچیان مواد مخدر وبزه های اجتماعی وترمیم خانواده های آسیب دیده این امر وبهداشت ودرمان و.....میشود به امر آموزش وپرورش به خصوص بعد پرورشی ماجرا و ورزش تخصیص یابد وورزش همگانی و قهرمانی در دستور کار برنامه ریزان قرار گیرد ، علاوه بر کاهش معضلات اجتماعی وهزینه های آن سرمایه گذاری بسیار پر سودی در پرورش نسلی سالم وپویا و عاقل خواهد بود.
همانطور که مقام معظم رهبری بارها در دیدارهای خود با نوجوانان وجوانان تاکید فرموده اند مهمترین کار و وظیفه شما درس خواندن و ورزش کردن است.
راجع به کبدی  باید عرض کنم که بنده در حد بضاعت و توان مالی خود وشهرداری وارد کار شده ام ودر این راه متاسفانه به علت محدودیت های قانونی ومالی وموانع موجود نتوانستم آنطور که باید وشاید ودرشان بازیکنان ومربیان عزیزاست، از تیم حمایت بهتری انجام دهم.
لکن از عزیزان وبازیکنان تیم برای تمام کمبودها عذر خواهی میکنم وخواهشمندم کمبودها را برمن ببخشند.
به هر روی ،  مسابقات امسال لیگ برتر کشور را به فال نیک می گیریم ومعتقدم با تمام کمبودها شیر بچه های کبدی شهرستان کبودرآهنگ در قامت تیم شهرداری شیرین سو ، حماسه ای آفریدند وبا وجود جوانی و محدودیت در مقابل تیم هایی قدرتمند از استانهای بزرگ کشور  با هزینه های چند ده میلیونی قدرت نمایی کردند ومربیان ومسئولین فدراسیون را شگفت زده کرده وبا تحسین همگان مواجه شدند وایشان را وادار به دعوت این دلاوران ومربی زحمتکش وعزیز شان  به تیم ملی نمودند تا همواره پرچم پر افتخار ایران عزیز را در میادین جهانی به احتزاز در درآورند.
مجددا به این شیربچه ها ی کبدی خداقوت عرض نموده ویاداور میشوم از مشکلات و کمبودهای مالی نهراسید .  تازه شما در اول راه هستید ، امیدوارم با وحدت وتلاش ، سالیان سال مانند سال نود وپنج در لیگ برتر وتیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران سربلند باشید،بدرخشید و فعل خواستن را صرف کنید.
من الله توفیق.
علیرضا فعله گری خادم شما در شهرداری شیرین سو. بهمن ماه 1395

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان