تازه ترین مطالب

تاریخ : 10. دى 1395 - 19:46   |   کد مطلب: 24074
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در مراسم گرامیداشت 9دی در مهدیه کبودراهنگ:
فنته گران نقش بزرگ فاتح کربلا را در سال 88 ندیدند
معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)گفت:ظرف هشت ماه اخیر سپاه پاسداران، ایران را از لحاظ ماهواره خودکفا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ؛سردار سالار آبنوش پنج شنبه شب 9دی ماه در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در مهدیه شهر کبودراهنگ اظهار کرد:  9دی روزی است که در تاریخ مردم ایران به خلق تجلی بصیرت و ظهور وعده الهی شهرت یافت و افراد باتقوا در جامعه مشخص شدند. 
آبنوش با بیان اینکه روز 9دی یوم الله است و باید این روز بزرگ گرامی و به مردم ایران بابت خلق این حماسه تبریک گفت اضافه کرد: به فرموده مقام عظمای ولایت حماسه 9دی رودی است که همگان را پاک گردانید.
معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ادامه داد:من به شما برادران و خواهران ایمانی عرض می کنم که سردار حاج حسین همدانی یکی از افتخارات استان همدان در فتنه سال 88 بود که با مدیریت هوشمندانه باعث برهم زدن معادلات دشمن شد.

وی گفت:در فتنه سال 88 کسی که نقشه ها و طراحی های دشمنان هم پیمان داخلی و خارجی را نقش برآب کرد همین سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی بود.
آبنوش بیان کرد:در فتنه بزرگ سال 88 دشمنان ما از نقش بزرگ فاتح کربلا در رفع فتنه غافل بودند اما این نقش عاشورا همیشه تاریخ در کشور ما مثال زدنی بوده است.
وی اظهار کرد:در همین برهه زمانی نیز عده ای در تلاشند تا وجهه روشنگرانه این حرکت ارزشمند را از اذهان افکار عمومی پاک کننداما غافل از این که این رویداد را مردم حماسه آفرین ایران اسلاامی خلق کردند و به هیچ وجه این رویداد از افکار مردم این نظام مقدس پاک نخواهد شد و حماسه نه دی همواره زنده خواهد ماند.
انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان