تازه ترین مطالب

تاریخ : 12. تير 1396 - 8:30   |   کد مطلب: 25336
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
جاده علیصدر همدان چهار خطه می‌شود
فرماندار کبودرآهنگ با اشاره به اینکه جاده علیصدر همدان چهار خطه می‌شود، افزود: مشکل جمع‌آوری زباله در علیصدر و تعرض به قندیل‌های غار حل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، احسان قنبری ظهر دیروز در کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی استان همدان، اظهار داشت:یکی از مهم‌ترین اماکن گردشگری استان همدان غار علیصدر است که در برخی مواقع در این حوزه ورود کرده و گاهی دخالت نکرده‌ایم زیرا این مکان تشکیلات مستقلی دارد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات گفته شده درباره علیصدر مربوط 6 سال گذشته است و امروز شرایط بهتری وجود دارد، افزود: جاده علیصدر جاده یک باند با دو لاینه است که در اواخر سال گذشته با سفر ریاست جمهوری مصوب شد که جاده چهارخطه شود.

قنبری با بیان اینکه مشکلات جمع‌آوری زباله در علیصدر و تعرض به قندیل‌های داخل غار حل شده است، عنوان کرد: اعتبار زیادی در بحث جمع‌آوری زباله در این مکان صرف شده که حتی جلبک‌های داخل غار نیز جمع‌آوری می‌شود.

فرماندار کبودرآهنگ تصریح کرد: مشکلاتی نظیر پخش موسیقی‌های غیرمجاز در غار برطرف شده است و در طول چند سال اخیر دو بازارچه مناسب نیز در علیصدر ایجاد شده است.

قنبری با تأکید بر اینکه نماز جماعت در علیصدر برگزار می‌شود، گفت: در این منطقه روحانی و غرفه پاسخ به سؤالات مستقر است.

وی با اشاره به اینکه استفاده از قلیان در پارک ارم همدان قلیان می‌کند، بیان کرد: در پارک‌های همدان 50 درصد افراد در حال مصرف قلیان هستند.

قنبری با بیان اینکه اقدامات ما در تفرجگاه‌ها فقط حفظ امنیت ظاهری است، اظهار داشت: باید نسبت به باطن، رفتار و نوع پوشش نامتعارف مردم در پارک‌ها نیز اقدام شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار همدان با اشاره به اینکه همدان یک استان هدف گردشگری است، اظهار داشت: موجی از گردشگران و مسافران در چند سال‌های متوالی به استان همدان سرازیر شده است که به دلیل شرایط محیطی و ایجاد زیرساخت‌ها است.

وی با بیان اینکه وجود قیلیان و دست‌فروشان را نمی‌شود معضل خواند بلکه یک نگرانی است، افزود: باید در راستای رفع این نگرانی‌ها اقداماتی انجام شود.

علی‌اصغر ناظری پور عنوان کرد: در ایام عید نوروز و عید سعید فطر هیچ‌گونه گزارشی از اذیت شدن مسافران برای ما ارسال نشد.

وی با اشاره به اینکه عموماً مصرف قلیان به صورت خانوادگی است، گفت: بهداشت، میراث فرهنگی و شهرداری در این زمینه ورود داشته و اقدامات مؤثری انجام دادند.

 معاون سیاسی اجتماعی فرماندار همدان، تصریح کرد: در تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری همدان وضعیت امنیت مناسب و مطلوب است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
سایت رهبر معظم انقلاب