تازه ترین مطالب

تاریخ : 19. تير 1396 - 9:23   |   کد مطلب: 25455
فرماندار کبودراهنگ از رفع مشکل ۱۱ واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان کبودراهنگ خبر داد و گفت: این تعداد واحد تولیدی با دریافت ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات تعیین تکلیف شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،احسان قنبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار داشت: برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اقدام خوبی در استان بوده که سبب احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل شده است.

وی بیان کرد: 39 واحد صنعتی و تولیدی شهرستان جهت رفع مشکل به ستاد تسهیل استان معرفی شده‌اند که شرایط 14 واحد توسط ستاد تسهیل پذیرفته نشده و 14 واحد نیز انصراف خود را از ادامه پیگیری اعلام کرده‌اند.

فرماندرا کبودراهنگ با اشاره به شعار سال و لزوم افزایش تولید و اشتغال و حمایت از تولیدکنندگان عنوان کرد: 76 واحد تولیدی صنعتی در شهرستان فعال است که 1810 نفر اشتغال را ایجاد کرده است.

قنبری با اعلام 2برابر شدن اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته اظهار داشت: 38میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات تملک و داراییهای سرمایه‌ای استانی، متوازن و 3 درصد نفت و گاز به شهرستان کبورداهنگ در سال96 اختصاص می‌یابد.

وی با بیان اینکه 17 درصد از اعتبارات استانی، 3 درصد نفت و گاز به مبلغ 11میلیارد تومان به این شهرستان تخصیص داده شده است عنوان کرد: از سهم اعتبارات متوازن به این شهرستان 19میلیارد تومان و سهم استانی 8 میلیارد و900 میلیون تومان به این شهرستان تخصیص یافته است.

فرماندار کبودراهنگ بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و اولویت دار تأکید کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در راستای جذب اعتبارات دستگاه مربوطه خود پیگیری‌های لازم را انجام و برای پیشرفت شهرستان تلاش کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان