تازه ترین مطالب

تاریخ : 19. تير 1396 - 9:45   |   کد مطلب: 25456
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان خبر داد
ارسال روزانه 5 میلیون لیتر بنزین از همدان به استان‌های دیگر
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از آغاز دوباره ارسال بنزین به مقاصد دور تدارکاتی از انبار نفت همدان خبرداد و گفت: روزانه 5 میلیون لیتر بنزین به استانهای دیگر ارسال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،امین روستایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: ارسال محمولات بنزین موتور از انبار نفت ایثارگران منطقه همدان به مقاصد ارومیه، زنجان، سنندج و میاندوآب از اوایل تیرماه از سر گرفته شده است.

وی تصریح کرد:با ابلاغ برنامه ارسال سوخت از مدیریت عملیات شرکت ملی پخش و بر مبنای ظرفیت تأسیسات و عملیات انبار نفت ایثارگران همدان، تأمین بنزین مورد نیاز استان‌های شمال غرب و غرب کشور بر عهده منطقه همدان نهاده شده است.

روستایی افزود: تجربه موفق سال گذشته منطقه همدان در جلوگیری از بروز بحران سوخت در بخش‌های وسیعی از کشور موجب شد تا بار دیگر این منطقه عهده‌دار سوخت‌رسانی فراتر از مرزهای تقسیمات استانی خود شود.

وی با اشاره به خروج روزانه بیش از 5 میلیون لیتر بنزین از ابتدای اجرای برنامه، خاطرنشان کرد: تأمین فرآورده مورد نیاز این استان‌ها از طریق منطقه همدان، احتمالا تا پایان تابستان به طول خواهد انجامید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان