تازه ترین مطالب

تاریخ : 22. آبان 1396 - 13:41   |   کد مطلب: 26133
بر اساس آخرین اخبار از صحن علنی شورای اسلامی شهر،"حسین مرادی" با حضور در جمع نمایندگان مردم و رسانه ها ،رسما از سمت شهرداری همدان انصراف داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،به نقل از نافع دکتر ابراهیم مولوی رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت:شورای شهر در انتخاب شهردار به وظیفه قانونی خود عمل کرده و 11 عضو شورا از این انتخاب خرسند بودند
 

کامران گردان سخنگوی شورای شهر نیز در پی انصراف حسین مرادی گفت: از انصراف دکتر مرادی به دلیل مسائل خانوادگی قانع نشده ام و وی باید پاسخگوی شایعاتی که در خصوص عدم تاییدشان از سوی وزارت کشور مطرح شده است باشند.

 

حسین قراباغی عضو شورای شهرنیز در این خصوص اظهار کرد: وزارت کشورباید علت تاخیر صدور حکم شهردار منتخب همدان را شفاف اعلام کند و پاسخگوی این تاخیر باشد.

 

حسین مرادی شهردار منتخب نیز در جلسه علنی شورای شهر علت انصراف خود را اینگونه توضیح داد:کوچکترین فشاری ازسوی جناح ها,گروه ها و افراد مختلف در انصراف بنده دخیل نبوده و صرفا به دلیل مشکلات خانوادگی(کسالت همسر) توفیق خدمت رسانی در شهر همدان را نخواهم داشت.

اعضای شورای شهر پس از برگزاری جلسه امروز خود با شهردار منتخب و توضیحات وی با انصراف مرادی از سمت شهرداری همدان موافقت کردند.
 

لازم به ذکر است جلسه صحن علنی شورا همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان