تازه ترین مطالب

تاریخ : 29. آبان 1396 - 21:38   |   کد مطلب: 26196
درنشست صمیمی فرماندار شهرستان کبودراهنگ با مدیر کل فنی حرفه ای استان همدان مطرح شد:
انعقاد تفاهم نامه مشترک با استانداری همدان و صندوق کار آفرینی امید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،‍ نشست صمیمی فرماندار شهرستان کبودراهنگ با مدیرکل آموزش وفنی حرفه ای استان همدان در محل این اداره برگزار گردید.

طی این دیدار صمیمانه احسان قنبری فرماندار شهرستان کبودراهنگ با اشاره به قابلیت های موجود در این شهرستان اظهارداشت:امیدواریم ظرفیت ها و امکانات موجود در فنی حرفه ای در راستای قابلیت های جوانان به ویژه در راستای اشتغال زایی و تسهیل فرآیند جذب قشر جوان به کار گرفته شود.

وی در ادامه با اشاره به نقش فنی حرفه ای در معرفی جوانان به بازار کار افزود:با توجه به ظرفیت های موجود در فنی حرفه ای این سازمان می تواند در تصریح فرآیند جذب جوانان و معرفی آن ها به بازار کار حرکت عظیمی بکند.

در ادامه این دیدار  وهب مختاران مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان همدان ضمن تاکید بر همکاری دوجانبه دولت با این سازمان  گفت: پیشبرد اهداف و سیاست های دولت برای تحقق اشتغال جوانان نیازمند همکاری های متقابل  این دو دستگاه است.

وی با بیان اینکه رسالت مهم این سازمان تحقق اشتغال پایدار برای جوانان است تصریح کرد:تمامی آموزش های مهارتی این سازمان با هدف ورود کار آموزان به بازار اشتغال در نظر گرفته شده است.

مدیر کل آموزش فنی حرفه ای استان همدان با اشاره به راه اندازی طرح های مختلف کسب و کار در این استان اضافه داشت:راه اندازی طرح تکاپو در زمینه کیف،کفش و مصنوعات چرمی از طرح های مهم این استان در خصوص کسب و کار است.

این مقام مسئول در پایان از انعقاد تفاهم نامه مشترک با استانداری همدان و صندوق کار آفرینی امید خبر داد و خاطر نشان کرد:محوریت این تفاهم نامه با شعار روستای بدون بیکار و متناسب با شرایط اجتماعی،محیطی و اقلیمی هر روستا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /رستمی
 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان
سایت رهبر معظم انقلاب