پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در block_block_view() (خط 247 از /home/korangir/domains/korang.ir/public_html/modules/block/block.module).

تازه ترین مطالب

تاریخ : 18. مهر 1397 - 12:22   |   کد مطلب: 28033
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) با بیان اینکه دشمن در برابر قدرت نظامی این ملت آشفته، سردرگم، ناتوان و عاجز است، تصریح کرد: دشمن از روی عجز و ناتوانی راه ناجوانمردانه را در پیش گرفته و حملات خود را متوجه اقتصاد و معیشت شما کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ به نقل از نافع، سردار علی شادمانی در اجتماع ۲۰ هزار نفری بسیجیان استان همدان در سومین مرحله «رزمایش عاشورایی سپاهیان محمدرسوال‌الله (ص) 2» در ورزشگاه شهدای قدس، اظهار کرد: بسیجیان سرمایه ارزشمند و ماندگاری هستند که پیروزی انقلاب و اتصال این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی (عج) را تضمین کردند.

وی در ادامه گفت: بسیجیان با حضور حماسی خود جلوه‌هایی از عشق به خدا، پیامبر (ص)، قرآن، ائمه اطهار (ع)، عشق به شهیدان و راه شهیدان و عشق به واژه مقدس جهاد و عشق به همه دستاوردهای ارزشی انقلاب اسلامی را به جلوه کشیدند و به آنی‎ترین وجه ترسیم کردند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) بیان کرد: این حماسه بزرگ قوت قلبی برای همه مسئولان در این لحظه نبرد بی‌امان با دشمنان، معاندان و بدخواهان جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه بسیج یعنی انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن، افزود: بسیج به معنی پایداری، مقاومت، عزت، عدالت، سرفرازی، پیمان خون با شهیدان، لبیک با مقتدا و ولی امر مسلمین و لبیک به قوای سه گانه کشور است.

سردار شادمانی با تأکید بر اینکه پیام شما که پیام حماسه، عزت و رهروی از شهیدان است به مقتدا، امام و رهبر خواهم رساند، تصریح کرد: این شور و حماسه که امروز در تاریخ انقلاب در کشور رقم خورده بسیار هوشمندانه و تأثیرگذار است.

اجتماع بسیجیان برای همه خادمان انقلاب، قوت قلب و اقتدار دشمن‌شکن است

وی با یادآوری اینکه این حضور برای همه خادمان انقلاب، قوت قلب و اقتدار دشمن‌شکن است، ادامه داد: تاریخ انقلاب اسلامی امروز یکی از لحظات بسیار حساس و سرنوش‌ساز خود را می‌گذراند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) خاطرنشان کرد: دشمنی که طی هشت سال دفاع مقدس بر اساس ضربات سهمگین فرزندان ایران اسلامی شکست را متحمل شد به فکر یک توطئه بزرگ افتاد.

وی با بیان اینکه در برخی موارد این توطئه را افشا کرد، یادآور شد: آنجا که آن آمریکایی خبیث اعلام کرد ریشه مردم ایران باید خشکانیده شود، امام (ره) قهرمان دوران معاصر با همه تیزبینی جهان اسلام را به راه‌اندازی هسته‌های مقاومت دعوت کردند.

سردار شادمانی با تأکید بر اینکه زمانی که دشمن عزم خود را جزم کرد که ریشه این ملت را بخشکاند یک اتفاقی برای تحقق این نیات خبیث رخ داد، اظهار کرد: آن اتفاق جمع شدن قریب ۳۰۰ نفر از متخصصان و خبرگان آمریکایی برای بررسی طرح تجزیه قلب آسیا و یا تجزیه خاورمیانه از جمله کشور مقتدر ایران بود.

امام (ره) در مقابله با توطئه طرح تجزیه قلب آسیا فرمان فرمان راه‌اندازی هسته‌های مقاومت را صادر کردند

وی با بیان اینکه امام (ره) با درک این توطئه فرمان راه‌اندازی هسته‌های مقاومت را صادر کردند، گفت: این تیزبینی و آینده‌نگری انقلابی امام (ره) وقتی مفهوم خود را به اثبات رسانید که این طرح آمریکایی‌ها افشا شد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) بیان کرد: آمریکایی‌ها این طرح را در دو مرحله پیگیری کردند؛ در بدو به قدرت رسیدن بوش دوم این رئیس‌جمهور جنگ‌طلب و نابکار طرح تجزیه کشورهای خاورمیانه به دو روش طرح‌‌ریزی شد.

وی انقلاب مخملی و اشغال نظامی ار دو روش آمریکایی‌ها در این طرح برشمرد و افزود: در گرجستان، اوکراین و قرقیزستان انقلاب مخملی و اشغال نظامی در عراق و افغانستان صورت گرفت؛ برای مقابله با این توطئه خبیثانه امام (ره) دستور راه‌اندازی هسته‌های مقاومت در جهان اسلام را صادر کرد.

سردار شادمانی با تأکید بر اینکه بودند کسانی در کشور که در برابر انقلاب مخملی دشمنان، تجاوز و اشغال نظامی دشمنان ندای سازش و تسلیم سرمی‌دادند، تصریح کرد: اما جانشین شجاع، عالم، عارف و مقتدای امروز ما امام خامنه‌ای سکاندار انقلاب صاحب‌الزمانی این فرمان را پی گرفتند.

وی ادامه داد: حاصل پیگیری این فرمان میلیون‌ها انسان آزاده با تفکر جهادی، تفکر عاشورایی و تفکر بسیجی در جای جای ایران لباس رزم برتن دارند و با بصیرت انقلابی به پیروی‌گری از امام و مقتدای خود انقلاب را پیش می‌برد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) خاطرنشان کرد: به تأسی از شما امروز در عراق کشور همسایه و مسلمان نیروی زمینی مجاهد، بسیجی و انقلابی با فرمان مراجع در عراق و رهبری و هدایت رهبری و صحنه‌های تاکتیکی و عملیاتی فرماندهان، نیروی زمینی حشد‌الشعبی تشکیل شده است یعنی هسته‌های مقاومت در عراق شکل گرفته و دمار از روزگار آمریکا و صهیونیسم در خواهند آورد.

وی با بیان اینکه در سوریه امروز به پیروی از همین فرمان نیروی زمینی دفاع وطنی راه‌اندازی شده است، یادآور شد: با وجود سرمایه‌گذاری همه بدخواهان این نیروی الهی در برابر همه جنگ روانی، رسانه تبیلغاتی، دلار و ماشین‌های جنگی آنها ایستادند و دشمن را به شکست و افتضاح کشیدند.

سردار شادمانی اظهار کرد: امروز در یمن هسته‌های مقاومت میلیونی با سعودی‌های صهیونیسم، رزیم صهیونیستی نژآدپرست و آمریکای شیطان صفت و متجاوز، حماسه‌ای ماندگار را به ثبت رساندند.

وی گفت: امروز در لبنان و در همجواری یک رژیم نژاد‌پرست، آدم‌کش پلید، قد علم کرده و هیمنه دشمن را در هم شکسته است.

بسیجیان از جنس همین هسته‌های مقاومتی هستند/امروز ما در صحنه یک جنگ قرار گرفته‌ایم

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) بیان کرد: بسیجیان از جنس همین هسته‌های مقاومتی هستند که نهال آن را امام (ره) کاشت و امروز به ثمر رسیده است.

وی با بیان اینکه نبردی بی امان با صهیونیسم و استکبار در راه است، افزود: این شور و حماسه شما همچنان که در گذشته شکست را نصیب آنها کرده، آنها را با شکست‌های بعدی مواجه خواهد کرد.

سردار شادمانی با تأکید بر اینکه دشمن در برابر قدرت نظامی این ملت آشفته، سردرگم، ناتوان و عاجز است، تصریح کرد: دشمن از روی عجز و ناتوانی راه ناجوانمردانه را در پیش گرفته و حملات خود را متوجه اقتصاد و معیشت شما کرده است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب و مسئولان ما با هوشیاری ندا سر داده‌اند، ای امت انقلابی امروز ما در صحنه یک جنگ قرار گرفته‌ایم، ادامه داد: این جنگ مهمات می‌خواهد، احتکار یعنی دزدی مهمات این جبهه، انباشت کردن وسایل بیهوده یعنی سرقت مهمات این جبهه، کم‌کاری یعنی تزلزل این جبهه و خمودگی و تبلی به معنی مخالفت با این جبهه است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) خاطرنشان کرد: امروز عزم خود را جزم کرده‌ایم که از این پیچ تاریخی با سربلندی عبور کرده و انقلاب را در ۴۰ سالگی جشن گرفته و دشمن نابکار را در همه اهداف شوم ناامید بگذاریم.

وی با بیان اینکه امروز سه قوه تحت امر رهبری کمر همت بسته‌اند تا مشکلات را مرتفع کنند، یادآور شد: مشکلات حل شدنی است به شرط اینکه همه مسئولان به روحیه انقلابی دهه اول انقلاب برگردند و از خود همت، اراده و شجاعت به خرج دهند.

مسئولان درون‌نگر باشند/با امید و انگیزه انقلابی این برهه از زمان را پشت سر خواهیم گذاشت

سردار شادمانی با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که این رزم را تا حدودی متزلزل کرده برون‌نگری مسئولان است، اگر دیدگاه مسئولان ما شامل دیدگاهی از برون‌نگری است به خود بیایند، اظهار کرد: مسئولان درون‌نگر باشند.

وی با تأکید بر اینکه هرچه قدرت، عزت و ماندگاری است در داخل کشور است، گفت: کشور ما ظرفیت‌های فراوان، نیروی انسانی جوان، بانشاط، متدین، انقلابی و ولایتی در اختیار دارد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) بیان کرد: دانش، تجربه و معادن در اختیار کشور است؛ محققان می‌گویند اگر از ظرفیت کشور به درستی استفاده شود این ظرفیت قادر است  چهار تا پنج کشور همچون ایران را اداره کند.

وی با تأکید بر اینکه ما همه چیز از خدا، پیامبر (ص)، قدرت، حماسه حسینی تا دفاع مقدس را داریم، افزود: با امید و انگیزه انقلابی این برهه از زمان را پشت سر خواهیم گذاشت؛ انقلاب ما انقلاب صاحب‌الزمانی است و تضمین این انقلاب خون شهداست، ما به این انقلاب امیدواریم.

سردار شادمانی با بیان اینکه همه ما مسئولان نوکر بسیجیان هستیم، تصریح کرد: هر چه برکت است به یمن حماسه و شور بسیجی است.

شرط بسیجی بودن بصیرت بسیجی است/بسیاری دارای بصیرت نبودند و احساسات آنها را چهار روزی به صحنه آورد اما ریزش کردند

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب شرط بسیجی بودن را بصیرت بسیجی معرفی کردند، ادامه داد: بسیاری دارای بصیرت نبودند و احساسات آنها را چهار روزی به صحنه آورد اما ریزش کردند، نه تنها ریزش کردند بلکه در سخت‌ترین شرایط مقابل انقلاب ایستادند؛ در تاریخ نیز اینگونه بوده و عاشورای حسینی  نیز به دلیل همین بی‌بصیرتی‌ها بود.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) خاطرنشان کرد: راز ماندگاری و قوام و پایداری شما، بصیرت‌افزایی است؛ مسئولان و فرماندهان برای تحقق این منویات باید هرچه در توان دارند از طریق آموزش‌های مختلف و شما با مطالعه و آگاهی بصیرت خود را بالا ببرید که در بحران‌ها ثابت قدم باشید.

وی با بیان اینکه اگر شما بسیجیان تحت تأثیر یاوه‌گویی‌ها قرار گرفتید و اختلاف بین قوا با مردم را تشدید کردید یعنی دچار بی بصیرتی شده‌اید، یادآور شد: این میدان، میدان پایداری، ایستادگی، ایثار و از خود گذشتگی است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان