تازه ترین مطالب

تاریخ : 3. ارديبهشت 1399 - 14:26   |   کد مطلب: 33202
در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان مطرح شد؛
کبودراهنگ رتبه دوم ایجاد اشتغال در سطح استان همدان
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان امروز سوم اردیبهشت ماه با حضور تعدادی از مدیران کل استانداری و استان در محل فرمانداری کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،در ابتدای جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، دکتر حجت الله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ با اشاره به ظرفیت های شهرستان کبودراهنگ اظهارکرد: این جلسه اولین جلسه رسمی امسال در عرصه تولید و کارآفرینی در سطح شهرستان می باشد شهرستانی که علاوه بر بزرگ ترین شهرستان استان بودن دارای ظرفیت های مهمی چون نیروگاه شهید مفتح، شرکت فولاد ویان، غار علیصدر، بزرگترین شهرک صنعتی می باشد.

وی در ادامه با توجه به ظرفیت های ویژه این شهرستان افزود: با توجه به درصد بالای جمعیت روستایی این شهرستان و اولویت اصلی ما در عرصه کشاورزی در سه سال اخیر رتبه اول استان را در حوزه تولید گندم و جو را کسب کرده ایم.

مهدوی با ذکر اولویت بعدی این شهرستان اضافه کرد: دولت در شهرستان دغدغه صنعت و تولید را دارد تعدادی از مدیران تولید شهرستان دعوت شده اند و ما سرا پا گوش پای صحبت ها و دغدغه های آنان هستیم.

مهدوی ادامه داد: در سال گذشته ، ۱۵۰۹ نفر تعهد به اشتغال داشتیم که ۲ هزار و ۴۵۶ نفر در این شهرستان مشغول به کار شده اند و ما در رتبه دوم استان قرار داریم.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در انتها با انتقاد از ایجاد اشتغال روستایی خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت ها و شرایط کنونی مدیران امسال باید تلاش جهادی بی وقفه ای در خصوص ایجاد اشتغال روستایی انجام دهند تا بتوانیم تعهدات خود را انجام دهیم.

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب