تازه ترین مطالب

تاریخ : 24. دى 1399 - 9:20   |   کد مطلب: 34880
امیرعلی گوهری‌مکمل با بیان اینکه متن مستند شهید محمدرسول رضایی نوشته و آماده است، گفت: برای ساخت آن نیازمند حمایت مالی شورای شهر، دستگاههای فرهنگی از جمله بنیاد شهید هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ، تهیه کننده فیلم کوتاه “شهید محمدرسول رضایی” در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از تألیف و ساخت مستندی درباره شهید شاخص کشوری سال خبر داد و اظهار کرد: یک ماه گذشته فیلم کوتاه شهید محمدرسول رضایی در جشنواره سراسری (کشوری) دفاع مقدس که با میزبانی دانشگاه علوم و معارف قرآنی برگزار شد، برگزیده و رتبه دوم را کسب کرد.

وی گفت: این فیلم کوتاه توسط گروه نمایش و فیلم شهر خنده اسدآباد زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به نویسنده و کارگردانی مهدی مرادی و بازیگری امیرعلی گوهری و دانیال قادری ساخته شد.

این تهیه کننده فیلم کوتاه افزود: مدیر تولید این فیلم کوتاه محمد محمدی و حسن رستمی‌حبیب بودند که بنا داریم در صورت حمایت مسئولان مستند این شهید بزرگ را هم بسازیم.

وی با بیان اینکه متن مستند شهید محمدرسول رضایی نوشته و آماده است، گفت: در حال حاضر نیاز به حمایت مالی برای ساخت مستند داریم که انتظار می رود انجمن سینمای ایران، بنیاد شهید، شورا و کمیته فرهنگی شهر در این زمینه کمک کنند.

گوهری‌مکمل گفت: در این مستند از خانم بگزاده نویسنده کتاب شهید محمدرسول رضایی کمک گرفته ایم و البته موضوعات جالبی از زندگینامه او در دست است که در این مستند آورده شده است.

انتهای پیام/ص

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب