تازه ترین مطالب

تاریخ : 27. تير 1396 - 9:12   |   کد مطلب: 25487
دست درازی به ساحت استاد؛
تخریب ناشی از عجز
چند روزی است که رسانه های بعضی از جناح های سیاسی کشور به بهانه یک فیلم تقطیع شده از سخنان استاد رحیم پور ازغدی مشغول تخریب ایشان هستند و نکته جالب این است که وی را تئوریسین جریان اصولگرایی می نامند تا شان علمی ایشان را در حد سخنران حامی یک حزب سیاسی پایین بیاورند.

به گزارش کورنگ به نقل از صبح رزن،همه کسانی که با سخنرانی های رحیم پور مانوس بوده اند می دانند که وی یک شخصیت علمی است که فقط از جریان اصیل انقلاب با همان آرمانهای اولیه و خالصش دفاع می کند و در بند نام ها و شخصیت ها نیست و بارها و بارها از مسئولین وابسته به اصولگرایی نیز انتقادات تند نموده است.

هدف رسانه های غیرانقلابی از تقلیل شخصیت رحیم پور در حد سخنران حامی یک حزب این است که بیان روشن وی را در ذهن نسل جوانان به مسلخ لج بازی های سیاسی مرسوم و حاشیه ای ببرند تا جوان امروز به جای «گفته» به «گوینده» بنگرد.

 دلیل اصلی ناراحتی غیرانقلابیون و رسانه هایشان از رحیم پور این است که وی با بیان متفاوت، مستدل و صریح خود اجازه نداده است بعضی از جناح های سیاسی کشور، یک امام خمینی قلابی که اهل سازش و اشرافیت و مسامحه کاری است تحویل افکار جوانان دهند.

یا کم کم یک تعریف مرده و بی خاصیت را از انقلاب اسلامی در اذهان جا بیندازند که با طاغوت هیچ فرقی ندارد و فقط دردسر ساز است.

در خلوص انقلابی، استحکام فکری و نفوذ کلام استاد رحیم پور همین بس که تیم های ترور ضد انقلاب حداقل سه بار قصد ترور وی را داشته اند که خوشبختانه دستگیر شده اند.

اگر از بین نظریه پردازان جریان های مخالف رحیم پور ازغدی کسی هست که ضد انقلاب تا حدد تصمیم به ترور وی از او عصبانی باشد، بگویند تا بشناسیم.

طیب سعیدی

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان