تازه ترین مطالب

پربیننده ها

تاریخ : 16. ارديبهشت 1398 - 10:59   |   کد مطلب: 32076
رئیس هیئت کاراته استان همدان در حالی حکم ریاست هیئت کاراته شهرستان کبودراهنگ را از الله کرم شهگل گرفته است که این استاد کاراته یکی از موفق ترین روسای هیئت های ورزشی استان همدان در کسب مدال در طی چند سال اخیر بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،محمد زنگنه رئیس هیئت کاراته استان همدان  در حالی این اقدام سوال بر انگیز را انجام داده است که این روزها بارها و بارها شاهد درخشش و پویایی شاگردان الله کرم شهگل در مسابقات کشوری و استانی بوده ایم و به اذعان مردم و ورزشکاران کبودراهنگ پیشرفت چشمگیر ورزش کاراته در کبودراهنگ مدیون مدیریت و دانش بالای این پیشکسوت کاراته در این شهرستان بوده است.

 

شنیده ها حاکی از آن دارد که کسب عناوین کشوری و بین المللی ورزشکاران کبودراهنگ و عدم حمایت و سنگ اندازی های هیئت کاراته استان برای کاراته کبودراهنگ باعث شده تا الله کرم شهگل  در حاشیه مسابقات کشوری گلایه هایی طی مصاحبه های مختلف علیه رئیس استانی انجام دهد و عدم انتقاد پذیری جناب رئیس باعث عزل وی و انتصاب محمد برخوردار به ریاست هیئت کاراته شهرستان کبودراهنگ شده است .

طی تماس تلفنی که با رئیس هیئت کاراته استان همدان برقرار شد ایشان دلیل این کار را تخلفات محرض شده آقای شهگل در مسائل مالی و مسائلی که قابل گفتن نیست عنوان کرد.

اظهارات دوپهلوی جناب رییس در خصوص تخلفات ناگفتنی رئیس سابق هئیت کاراته کبودراهنگ ،ورزش کاراته استان و شهرستان را با چالش  بزرگی روبرو خواهد کرد!

و سوالات بزرگی در اذهان عمومی تداعی خواهد کرد که دلایل روشن عزل جناب شهگل از سکان هدایت هیئت کاراته کبودراهنگ چه چیزی بوده است؟

 حال سوال از مدیر استانی این است که چنین تغییر و تحولی بزرگی چه پشت پرده‌ای در خود نهفته دارد که اینگونه بی سروصدا این موضوع صورت گرفته است؟

اگر دلایل برکناری آقای شهگل فنی و ناکارآمدی ایشان  و تخلفات محرض شده وی بوده است چرا در هئیت رئیسه استان به ایشان مسئولیت داده اید  آیا افشاگری و روشنگری ایشان در رسانه ها از پشت پرده های ناگفته دلیل این پست فرمالیته نبوده است؟

آیا مصاحبه های چند ماه اخیر این مربی علیه ناکارآمدی و عدم تخصص مسئول هئیت استانی دلیل این اتفاق بوده است؟

چرا با برکناری ایشان در خصوص پیشنهادات انتصاب رئیس بومی از شهرستان کبودراهنگ اقدامی نشد و دلایل هئیت استان برای تحمیل مدیر غیر بومی چه بوده است؟

آیا هئیت استان سعی در تصاحب افتخارات متعدد ورزش کاراته کبودراهنگ به اسم خود را ندارد؟ تا این افتخارات را ثمره مدیریت درست مدیر تحمیلی خود در این شهرستان قلمداد کند در حالی که این نسل طلایی  پرورش یافته در کبودراهنگ مدیون اساتیدی چون استاد شهگل می باشد؟

 

جناب زنگنه امروز دلایل عقب ماندگی ورزش استان همدان را شناختیم  و نمونه بارز کلمه به عمل کاربرآید به سخنرانی نیست اینجا صدق می کند ،چرا که هیئت کاراته استان در طول ۶سال فعالیت خود یک دهم موفقیت های هیئت کاراته کبودراهنگ را نداشته و کسب ۲۴ مدال رنگارنگ کشوری در طول یک سال مصداق کامل این ادعاست.

این اقدام یک طرفه هئیت کاراته استان نمکی بر زخم های کهنه مردمان کبودراهنگ است که در طی سال های متمادی هر از چند گاهی  مورد کج سلیقگی های مدیران استانی وعرض اندام و ضرب و شتم آن ها علیه مدیران موفق شهرستان شده و با بکارگیری نور چشمی های بی تخصص و ناکارآمد خود در پست های مهم این شهرستان موجب عقب ماندگی در زمینه های مختلف شده اند.

هم اکنون مطالبه ی اصلی جامعه ورزشی و مردم کبودراهنگ روشنگری کامل در خصوص این اتفاقات ابهام برانگیز است و جامعه ورزشی این شهرستان معتقد است اعتبار ورزش کاراته این شهرستان محلی برای آزمون و خطای مدیران تحمیلی نیست.

 

انتهای پیام/وحید رستمی

دیدگاه‌ها

جان کلام رابیان کردید.فقط از نقش منفعل و بی خاصیت اداره ورزش و جوانان که با توجه به اقرارمدیر کل ورزش و جوانان برحقانیت استاد شهگل باز هم مرعوب پشت پرده ها شدند و با این برکناری موافقت کردند هم غفلت نشود

دیدگاه شما

سایت رهبر معظم انقلاب