تازه ترین مطالب

تاریخ : 23. آبان 1396 - 12:20   |   کد مطلب: 26156
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از اعزام ۴۰ مصدوم زلزله کرمانشاه به همدان خبر داد و گفت: تعداد مصدومان زلزله‌زده بستری در بیمارستان‌های همدان ۶۲ نفر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کورنگ ،سید حبیب‌الله موسوی بهار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: 62 نفر از مصدومان زلزله کرمانشاه برای درمان به بیمارستان‌های استان همدان منتقل شده‌اند.

وی افزود: بیشتر مصدومان در بیمارستان بعثت و تعداد از آن‌ها نیز در بیمارستان‌های آتیه و فاطمیه همدان بستری و در حال درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به اینکه این مصدومان زلزله‌زده از کرمانشاه به همدان با 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس و چند دستگاه آمبولانس منتقل شده‌اند، گفت: هلی‌کوپتر اورژانس همدان نیز برای کمک‌رسانی در مناطق زلزله زده فعال است.

موسوی بهار با بیان اینکه شب گذشته تیم بهداشتی کامل بهداشت محیط، بهداشت روان و غیره به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند، عنوان کرد: این تیم تجهیزات کامل را به همراه خود داشتند.

وی در خصوص آمادگی باش بیمارستان‌های استان همدان و نیروهای درمانی برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه عنوان کرد: نزدیک به 300 تخت درمانی در استان همدان آماده برای پذیرش مصدومان است.

موسوی بهار با اشاره به اینکه تعدادی پزشک به استان کرمانشاه اعزام شده‌اند، اظهار داشت: به دلیل اینکه همدان معین استان کرمانشاه است از اعزام نیروهای متخصص به کرمانشاه خودداری کردیم تا در همدان برای خدمات درمانی به مجروحان مستقر باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نسیم وصال ایلام
سایت رهبر معظم انقلاب
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری نافع همدان